Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

ČO ZNAMENÁ GRÉCKE NIE


ČO ZNAMENÁ GRÉCKE NIE

Najprv si treba položiť otázku, prečo referendum.

Ono sa to možno z presklenej fasády berlínskeho Kanzleramtu s upokojujúcim výhľadom na Sprévu nezdá, ale reštrukturalizácia gréckeho dlhu (kódové označenie bankrot) je jediné riešenie, ktoré dáva potomkom Periklovým nádej do budúcnosti. Gréci svoje dlhy jednoducho nemajú šancu splatiť. K takémuto záveru dôjde skôr či neskôr každý grécky premiér.

Problémom ale je, že na rozhodné zatrúbenie na ústup (podobne ako Hektor pod hradbami Tróje) nemá aktuálna politická reprezentácia z volieb mandát. V demokracii sa veľmi ťažko vyhrajú voľby so sloganom Zvoľte nás a s nami už konečne skrachujete. Voliči ľahšie počúvajú na dvojnásobné platy, vlaky zadarmo, dotované dovolenky a podobné vtákoviny.

Sľubované zázračné riešenie sa nekonalo a Tsipras, rovnako ako pred ním všetci grécki pokrízoví politici, stojí pred jediným možným východiskom odpísať dlh. Aby na to získal politickú legitimitu vyhlásil referendum. Ináč sa jednoducho ďalej nepohne. Punkt.

BTW, úplne rovnaké referendum chcel vyhlásiť v roku 2011 aj európskym elitám ďaleko prístupnejší George Papandreou, grécky premiér v blahej pamäti. Ale soudruzi z NDR ho zmietli zo stola (aj referendum, aj Papandreoua ústretovosť sa v bruselských salónoch nevypláca). Po pár rokoch pomoci Grécku by sme sa mali pýtať spolu s Jiřím Kodetom jeho otázku za milión.

A teraz naspäť k nadpisu, aké správy nám nedeľňajšie referendum prinieslo?

1. Minimálne posledných pár rokov sa záchrana Grécka deje proti vôli jeho samotných obyvateľov. Iste, o Grécko išlo až v poslednom rade, ale fakt, že sa celý ten cirkus Grékov bytostne dotýkal, je neodškriepiteľný.

Odtrhnutosť európskej integrácie od bežných občanov (a častokrát aj od reality) začína nadobúdať enormné rozmery. Každý názor, ktorý nekorešponduje so zväzáckym euronadšením je onálepkovaný ako extrémistický a zahnaný do politického gheta. Symptómom tohto javu je nárast popularity politikov na okraji spektra, pretože štandardná politická scéna im prenechala ekonomickú racionalitu.

Preto sa nečudujme, že referendum nakoniec vyhlásil predstaviteľ extrémnej lavice. Zásada zdravého hospodárenia, že na platenie starých dlhov sa nemajú brať dlhy nové, je pre zavedených politikov príliš radikálna.

2. Referendová otázka síce znela komplikovane, Gréci ale hlasovali o jednom o reštrukturalizácii dlhu a.k.a. o bankrote. Nepristúpenie na podmienky veriteľov v dnešnej situácii znamená neschopnosť splácať dlhy a to ekonómovia označujú ako Default, die Pleite, la Faillite ... A nerobme z Grékov úplných somárov, napriek vzletnej rétorike ich politikov dobre vedeli o čom hlasujú.

V kontexte uvedeného Gréci v podstate hlasovali za reformy. Tie sú totiž vždy až poslednou možnosťou. Peniaze, ktorými Troika Grékov zásobovala, dávali možnosť sa reformám vyhnúť. Je veľmi pravdepodobné, že prepúšťať a privatizovať sa začne až teraz.

Grécky default by v ideálnom svete mal ešte jednu konzekvenciu. Vylúčenie z eurozóny. Prečo píšem o ideálnom svete?

Európske elity si jednoducho realitou (a nesúhlasom občanov) svoju veľkolepú ideu przniť nedajú. Možno to nebude ani tak dlho trvať a Atény si budú musieť hlasovanie zopakovať. Íri by o tom vedeli rozprávať svoje.

Predpokladám, že napriek bankrotu bude snaha Grékov udržať v eurozóne tak dlho, ako to len bude možné.

3. Slovensko bude platiť grécke dlhy.

Je až komické ako Róbert Fico sebavedomo tvrdí, že Slovensko ešte Grékom žiadne peniaze neposlalo. Je to rovnako naivné, ako by sa chvastal pán, ktorý v banke ručí za úvery notorického defraudanta. Po defraudantovi sa zľahla zem, ale pán Róbert mu predsa ešte žiadne peniaze neposlal. Exekútori si už v pozadí brúsia nože.

Slovenské záruky v trvalom eurovale dosahujú výšku 1,1 miliardy eur.

Len aby sme rámcovo vedeli, o aké sumy sa tu jedná. A to všetko odsúhlasené naprieč politickou scénou, v súlade s právom a demokratickým poriadkom. Keď sa budú nabudúce smiať libertariánom, že kvôli CT-čku v lokálnej nemocnici predraženému o pár sto tisíc nebehajú po uliciach.Author: Andrej Fandak # RyfyDora76
Svet2015-07-077
-
 50%  ( 0 people voted )
+
Budoucí plánovácí agentura by byla velmi odlišná od Světové banky a Mezinárodního měnového fondu, nebo dokonce od právě začínajici banky BRICS či Asijské Infrastrukturní a Investiční banky v tom, že bude mít rozpočet tak 70 krát větší, který bude dostatečně veliký na to, aby každoročně poskytoval 1000 dolarů v hodnotě zboží a služeb každemu muži, žene a dítěti na této planetě. Kromě toho, zatímco banka BRICS a AIIB izolovali Washingtonskou frakcí kabaly, stále fungují na babylonském modelu dluhového otroctví. Jinými slovy, půjčují peníze na úrok a očekávají, že dostanou zaplaceno zpět, nebo jinak přijdou a zabaví zajištění. Plánovácí Agentura bude pracovat na úvěr, a nebude vyžadovat splacení, pouze ověření, že finanční prostředky jsou používány, jak bylo zamýšleno, a slíb. Nové prostředky budou odepřeny z korupčním a neschopných skupinám, které pak uschnou na viníci.
Vše, co je potřeba, aby plánovací agentura získala finanční prostředky, je pro vlády financující jej pomocí vládou vydavané měny. Samozřejmě, že udělat to by znamenalo konec pro bezprostřední monopolní kontrolu vytvoření nekrytých peněz chazarskou mafií, a ukončení své režimu otroctví babylónského dluhu.
To je důvod, proč vidíme nové a neuvážené hrozby přicházející od chazaru. Poslední byla vydána stránkách jako DEBKA filé, které odkazují na Mossad, kde se agent Mossadu Simon Elliot (s přezdívkou El Baghdadi) hrozil vyhodit do vzduchu egyptské pyramidy a Sfingu.
Tam proběhl minulý týden také útok na egyptskou armádu, který provedli izraelstí žoldáci předstírajíci (a neverí tomu nikdo), že jsou "ISIS"


Více zde: ABChttp://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/n
ews/prisne-tajna-jednani-pokracuji-tak-aby-hlasova
ni-reku-ne-srazilo-zapadni-oligarchii-na-kolena/[/
url]


Jiri Kolek # QofiQucy44
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-07-07 20:15:49 0528e3c6
http://www.truevisionofpeace.com/the_ambassador.ht
ml
Velmi zajímavý rozhovor, ktery včera udelali s velvyslancem Rodiny Rudeho Draka, který se zaměřuje na otázky dneška a vysvětluje to, co se nyní děje na nasí planetě.Tvrdí, že dnes už žijeme v nové geopolitické situaci, a to od okamžiku, kdy funguje Infrastrukturní a Investicni Asijska Banka (BRICS),ktera se můžete posílat sve fondy do jiných zemí bez toho, aby se prevadely skrze americky petro-dolar, protože NOVÝ SWIFT SE JIŽ PRACUJE!. Ode dneska (1. cervence!!) již fungují dva systémy: "ten 666 sionský a 555, který patri rodinne Draka". "Důsledkem toho je, že již nefungují sankce uvalene chazarskou kabalou na ruzne země" (Za dva týdny slibuje poskytnout více informací v tomto ohledu).
http://www.rafapal.com/?p=55139

Jiri Kolek # QofiQucy44
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-07-07 20:17:55 0528e3c6
ISIS je IZRAELSKA-ZIDOVSKA proxy armada, ktera je rizena z Jeruzalema a US ambasady v Ankare..
„Some 20 Israeli officers and 63 Saudi military men and officials were killed and many others taken captive in a special military operation of Yemen’s Ansarullah movement in Amir Khalid airbase in Southern Saudi Arabia, a top security official announced on Wednesday.“
http://www.veteranstoday.com/2015/06/17/israeli-of
ficers-captured-killed-in-yemen-attacks/
Two Syrian Air Force strikes cripple Israel’s Operation Southern Storm. American military aid to Israel going to ISIS.
http://www.veteranstoday.com/2015/07/01/exclusive-
israeli-general-chechnyans-killed-in-syrian-air-st
rike/
Simon Elliot, aka Al-Baghdadi, son of Jewish parents, Mossad agent
http://www.veteranstoday.com/2014/08/04/french-rep
ort-isil-leader-mossad/
Čirou náhodou se výroční světový kongres ropných společností konal od 15. do 19. června v Moskvě. Mysleli jsme si, že se tam bude mluvit o Ukrajině, ale projednával se tam Irák a Sýrie. Zjistilo se, že ropa ukradená Frontou al-Nusra v Sýrii je prodávána Exxon-Mobil (Rockefellerovou firmu, která vládne v Kataru), zatímco ropa ISIL je obsluhována Aramco (USA/Saudská Arábie). Povšimněte si, že během libyjského konfliktu NATO pověřilo Katar (tedy Exxon-Mobil), aby prodával ropu z „území osvobozených Al-Kajdou“.
http://www.zvedavec.org/komentare/2014/06/6033-dzi
hadismus-a-ropny-prumysl.htm?sort=autor
Stává se jasným, že ISIL, od samého počátku, je výtvorem CIA a jejího pro-saúdského a pro-izraelského ředitele Johna Brennana; izraelského Mossadu, který zajistil, že izraelské cíle tvoří u cílů útoků ISIL vyjímku; a Saúdské Arábie, která dovolila útoky ISISL na dvě šíitské mešity, jednu ve vesnici al-Qadeeh a druhou v Dammam ve východní provincii, kde jsou šíité proti wahabistickým sunitům ve většině. V Iráku a Sýrii byly očitými svědky spatřeny americké a izraelské zbraně, jak jsou předávány ISIL a silám jeho spojenců, včetně Fronty al Nusra v Sýrii. Saúdské bankovní stvrzenky na hotovost byly nalezeny v opuštěné centrále ISIL jak v Sýrii, tak v Iráku. Útoky ISIL na saudsko-arabské šíity jsou podle mnohých varováním nesvaté aliance Washingtonu, Tel Avivu a Riyadhu převážně šíitskému Íránu.
http://www.zvedavec.org/komentare_6503.htm
General Clark reveals that Daesh is an Israeli project
http://www.voltairenet.org/article186827.html
http://www.veteranstoday.com/2015/05/29/how-israel
-was-busted-nuking-yemen/
http://careandwashingofthebrain.blogspot.com.es/20
15/05/did-crypto-jew-saudi-arabia-nuke-yemen.html
http://www.almanar.com.lb/english/adetails.php?eid
=211770&cid=23&fromval=1
http://www.veteranstoday.com/2015/05/21/358343/
http://www.veteranstoday.com/2015/05/28/nuclear-wa
r-has-begun-in-yemen/

Jiri Kolek # QofiQucy44
-
 58%  ( 2 people voted )
+
2015-07-07 20:19:43 0528e3c6
Jiri Kolek
tvoj tretí príspevok o ISIL je nasýtený odkazmi. Ok. Daj však aj trochu omáčky, trochu viac súvislého rozprávania, tvojho názoru a vysvetlenia. Daj tvoje videnie situácie, nie každý bude klikať na odkazy, ale každý rád dostane skrátený výcuc od teba. Potom sa ľahšie rozhodne, či sa mu chce klikať na odkazy.


Tvoje príspevky o Fulfordovi, tam ideš do predvolebnej rétoriky, veľa rečí málo faktov.
Fulford je celý divný, ja žijem tu na tejto planéte, keď som čítal jeho články, on podla mňa žije v nejakom paralelnom svete, ktorý sa nepodobá na ten môj. Divné reči, divné odkazy do luftu, realita nekorešponduje s rečami. Ja ho už odmietam brať ako prameň informácií, skôr je z neho prameň dezinformácií. Alebo si ho viac trochu vypočuj, a prídeš sám k tomu, čo som ti tu teraz povedal.


Okrem iného, celý Brics, celá Ázijská rozvojová banka je len fialovo ružové pokračovanie fiatov. Jediný rozdiel bude, že žltí chlapci z ázijských bohatých miestnych klanov sa dostanú na úroveň chlapcov od ročilda.
Ty si stále budeš musieť požičať hypotéku aby si kúpil barák, stále budeš platiť banke úroky za nič, stále ťa banka z baráku vytrasie ako psa ak sa raz omeškáš. Finančne ostaneš na tom rovnako ako teraz, na hovno. Lebo banky sú a budú ovládané, len pár famílií sa možno zmení. Takže žiadne nádeje do Bricsu nevkladaj.
Teraz každá banka funguje v ročildovskom systéme, potom tá istá banka bude fungovať v ročildovsko aziatskom systéme. Podvod ostane podvodom, iba chlapci od ročilda su budú musieť podeliť s žltými chlapcami. A to oni nechcú. Celý brics je len čiastočný konflikt žltých, lebo aj brics je spoluvytváraný niektorými frakciami chlapcov od ročilda. Možno chlapcami od warburga alebo kieho krista ktorej ich rodiny.

pn # KimaHowo87
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-07-07 20:55:04 2e1ea742
A hilarious Monty Python sketch explains why Greece is in a huge crisis

http://www.washingtonpost.com/blogs/wonkblog/wp/20
15/07/04/a-hilarious-monty-python-sketch-explains-
why-greece-is-in-a-huge-crisis/?tid=pm_pop_b
any # GageFyma34
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-07-07 22:19:07 5b94156d
Uplne hovno !!! Ide sa podla planu ...spolocne svorne k NWO.
milan # MatoRica16
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-07-08 03:03:06 532f11ff
loading...
Ono "referendum" byl "jen" (ale radši ho udělali...přeci jenom...jistota je jistota...) testovací balonek o (nad)vládě - o tom, jestli "náhodou" ne/hrozí od frustrovaného obyvatelstva "samostatná" revoluce nebo ne. Zjistili, že ne až tak akutně... To bylo vše proč se ta hlasovací šaráda provedla.

re-viry-statnich-banditu # RyteMavy80
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2015-07-08 16:45:13 4e889d2d

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   sed
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Texas kontra USA. Texas vytváří vlastní zlaté zásoby


Texas kontra USA. Texas vytváří vlastní zlaté zásoby
Texas se rozhodl, že bude prvním státem USA s vlastní zlatou rezervou. Chce vytvořit vlastní zásoby a zároveň si vzít zpět rezervu, která se nyní nachází ve Fort Knox a v Bance feder...
Jaké jsou tři nejreálnější scénáře vzniku Deváté planety Sluneční soustavy?
Američtí politici požadují odtajnění cenzurované zprávy o 9/11
Konec nadvlády: Proč Rusko a Čína vojensky dohánějí Ameriku

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0288 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne