Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bývalý prezident Jimmy Carter: „Amerika už není demokracií“							
				Bývalý prezident Jimmy Carter: „Amerika už není demokracií“
Jedny z největších německých novin – Spiegel – hlásí:

Bývalý americký prezident Jimmy Carter s propuknutím špehovacího skandálu NSA kritizoval americký politický systém. 

„Amerika už není funkční demokracií,“ řekl ve čtvrtek Carter na schůzi „Atlantic Bridge“ v Atlantě.

I mnozí další vysoce postavení američtí činitelé varovali, že Spojené státy už nejsou demokracií.

Carter rovněž řekl, že i morální autorita Spojených států je v prudkém úpadku v důsledku rozsáhlých omezování lidských práv.

A jako mnozí další vrcholní američtí činitelé – Carter rovněž řekl, že odhalení Edwarda Snowdena naši národní bezpečnost nepoškozují, naopak že jsou „užitečná“.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: washingtonsblog.com< /em>Author: ac24 # HaqeVimo24
Svet2013-07-196
-
 61%  ( 8 people voted )
+
A to je ešte mierne povedané, korporátny fašizmus by bol primeranejší termín.

Peter Novak # DigiQihy47
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2013-07-19 08:56:13 4e008307
Ani nikdy nebola. USA sú pod kontrolou 4. ríše. Od občianskej vojny ameriku kontroluje Východo Indická spoločnosť.39 prezidentov USA sú potomkami Karola Veľkého. Najvyšší súd kontrolujú jezuiti a donmeh.
1, Anglický jazyk je pouličnou latinčinou čo je jazykom otrokov, obchodníkov a žoldnierov ktorých rodným jazykom nebola latinčina čo je Vulgar sanskrit
2, USA majú neoficiálne štátne náboženstvo kresťanstvo čo je produktom Ríma
3, ich právny systém má pôvod v Rímskom Jus Gentium čo je v protiklade s Rímskym právom. Jus Gentium bolo právom na správu provincií bez štatútu práv rímskeho občana na ktorých spadalo Rímske právo
4, vlajka USA je kópiou vlajky Východo Indickej Spoločnosti čo je biznisom Oranžskej dynastie

Skrátka matrix ktorému Carter slúžil

Peter Novak # MipeQejy78
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2013-07-20 07:15:34 4079836a
Apokalypsa vedená Židmi a oddanými gangmi extrémnej egocentrickej roviny línií Sionistov sa musí rozlišovať.

Prebudenie ľudstva je nezastaviteľné napriek
všetkým
demagógiám hromadného vymývania mozgov a dezinformáciám. Znamenie tejto doby je pre masívnu zmenu a pri tom sa stále "čisté krvné línie" zúfalo snažia ťahať za nitky svetového diania. Ale na to je už príliš neskoro, vrátiť veci späť svojimi starými trikmi.

Ak sa máme znovu obzrieť do minulosti a ešte raz priamo tvárou v tvár, tak zistíme, kto sú páchatelia tohto hororu. Čím lepšie poznáme korene v minulosti, tým rýchlejšie aj vek teroru, moci a chamtivosti, kde hordy Satana koordinované rodinami čistých krvných línií a aj často nevedomých individuálnych páchateľov priživujúcich sa na ich vymyslenom systéme ťahajú za nitky svetového diania! A to, že dobre maskovaní psychopati vládnu svetu po celé stáročia, možno považovať za sie
ť
megazločinu.

Rothschild!

Všetky rodiny Rothschildovcov spolu sú bohatšie než celá svetová populácia! Majetok získali tým, že financovali zinscenované vojny, kde často financovali rovnako obe strany konfliktu. Rozhodovali o tom, kto vyhrá, či prehrá vojnový konflikt. Po vojnovom konflikte rodiny ešte viac zbohatli a zosilneli, národy a štáty zostali u nich zadĺžené a vojnou zničené a znova si pýtali pôžičky a úvery na obnovu zničených krajín. Ak sa pozrieme na historické udalosti bližšie, je zarážajúce, že tieto židovské rothschildovské - väčšinou i pseudo-židovské sie
te
elitných rodín poznáme tak, že vo svojej najlepšie zamaskovanej neľudskej činnosti nepoznajú žiadne zľutovanie a neberú do úvahy ani židovské obyvateľstvo. V opačnom prípade by rodina Rothschildovcov nikdy nedosiahla takého štatútu moci a bohatstva. Historické výskumy ukazujú, že židovská populácia trpí krvným miešaním rodín a z toho plynúce utrpenie sa vzťahuje na niekoľko súvisiacich krvných línií. Toto viedlo k niekoľkým čistkám na nevinnej židovskej populácii. V skutočnosti je to len pár rodín pokrvných príbuzných, ktorí používajú klamstvo a propagandu, ktoré majú mnoho podôb historického použitia. Rodina Rothschildovcov je úzko spätá s kráľovskými rodinami v Európe, ktoré tiež tvrdia, že majú "spasiteľské židovské korene", niektoré dokonca viac ako Rothschildovci. Súvisiace krvné línie majú mená ako: Astor, Bundy, Collins, DuPont, Freeman, Kennedy, Morgan, Oppenheimer, Rockefeller, Sassoon, Schiff, Taft, Van Duyn.

Za Wall Street, City of London a Bank of Vatican sa skrýva bankový kartel, ktorý veľmi úzko spája tieto rodiny, vytvorili ich sobášom do kráľovskej pokrvnej línie a tato ohromná pozícia sily za použitia náboženstva znamená byť "Bohom vyvolený", mať moc na Blízkom východe vybudovať svoj vlastný štát!

Je to jednoduché, židovský národ v minulosti aj teraz je často napádaný za zločiny týchto rodín. Cieľ tejto kartelovej dohody je však v rozpore s prianím židovského obyvateľstva, dokonca aj židovské obyvateľstvo je proti sionizmu. Musíme si uvedomiť, že sionisti, takzvaní záchrancovia židovských osôb či garant ich bezpečnosti, sú skôr iniciátori a skutočná príčina židovského utrpenia vo Svätej zemi a na celom svete. Predstava, že sionizmus a štát Izrael je ochranca Židov, je pravdepodobne najväčší podvod, aký bol kedy vykonaný na židovskom národe. Vskutku, kde inde od roku 1945 boli Židia v takom fyzickom nebezpečenstve, v akom boli v sionistickom štáte? Toto nie je otázka židovského sprisahania, ale satanský boj o svetovú nadvládu, kde Izrael tvrdí a inscenuje svetu, že má právo na "trón Jeruzalema".

Aj sobášmi sú rodiny vedené do silného rodinného klanu, cez incest alebo sobáš s prvou alebo druhou vetvou bratrancov Rothschildov, aby sa mohlo stavať na stále silnom rodinkárstve. Toto všetko bolo vykonané s pomocou spoločnosti oddaných mužov, rôznych tajných služieb a armády. Výsledkom tejto stratégie zla sú úplne nepriehľadné mafie a gangy založené na mamone.

V súčasnej dobe existuje iba päť štátov s bankami, ktoré neovládajú Rothschildovci, a to centrálna banka v Iráne, Severnej Kórei, Sudáne, Líbyi a na Kube. To samé platí aj pre ovládanie p
olitikov
, vlád a verejnoprávnych a súkromných médií!

Ak sa pozrieme na výrobcov globálnych finančných kríz a nezmyselných vojen, zistíme, že je tu kruh, ktorý spočíva v prirodzenej základnej taktike bankovej korupcie. Analýza tejto zločineckej siete a jej história ukazujú, že v 20. storočí násilným spôsobom zabili 190 miliónov ľudí.

Existujú skupiny, ktoré sú zodpovedné za tieto hanebné skutky, ale nejde len o týchto ľudí. Ide aj o to, ako sa tieto skutky zovšeobecňujú, prisudzujú celku. Dá sa povedať, že mafia je talianska. Ale to hádam neznamená, že všetci Taliani sú zločinci? To isté platí aj tu. Tieto siete zločincov sú síce Židia. Ale to ešte neznamená, že celá židovská populácia je zlá sama o sebe.

Toto celé desivé zlo popisuje chronológiu historického priebehu formovania nášho novodobého bankovníctva. Tento príbeh je predovšetkým história Rothschildovcov a ich nohsledov. Bohužiaľ, je to tragický príbeh, ktorý je spojený s vraždou miliónov ľudí a ďalším osudom našej planéty. Tu si človek kladie otázku, prečo títo ľudia zomreli? Pre vzhľad a pre peniaze? Dnes je len päť percent všetkých peňazí vo forme bankoviek v obehu, zvyšok existuje iba digitálne v počítači. Niet divu, že teraz chcú zaviesť systém "len" elektronických peňazí. Tieto doporučené diktatúry bankárov sú perfektné. Tieto rodiny vedia, ako systém nastaviť vo svoj prospech. Je to satanské umenie, takzvané Illuminati. Čierna je biela, vojna sa nazýva mier a právo je zlé. Celý svet je v rukách týchto rodín, ale končí to vždy s tragickými následkami - pre koho - pre hlupáka?


illuminatedBimbo # WavaPihi67
-
 71%  ( 7 people voted )
+
2013-07-20 15:25:34 b2288561
No vidíš bimbo a celoživotné úsilie bude absolútne zbytočné, pretože všetko čo nadobudli tu aj zostane.
lucifer # FaliQuva33
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-07-20 15:52:40 55ede030
tragédia týchto satanských pucflekov je to, že sú v skutočnosti malí páni na to, aby dosiahli na čokoľvek, čo je za hranicou pozemskej smrti. Tu sú páni, tam budú prosiť o milosť. Sú v podstate dosť hlúpi ... Ich pán im tam nepomôže a aj keby mal tú moc nikdy to neurobí. Lebo on ich má hlboko v paži.On ich potreboval tu na svete, aby robili špinavú prácu. Stali sa šľapkami a dostali bubáčiky na hrajkanie .... Svojim spôsobom je mi ich ľúto. Vedia tak málo o živote.

PRAVDA je večná a zvíťazí.

smartang # BohuPyki56
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-07-20 16:33:19 4e621304
Takže aj toto je systém, ktorý dnes uznávame a na ktorému sa klaniame ... To je už aký GRC.
http://ekonomika.sme.sk/c/6877390/banka-vozi-hlini
k-po-meste-zvysila-ceny-plechoviek-coca-coly.html

Preč s touto humusáckou demokraciou, ktorá tu skutočnú nevidela ani z rýchlika ....

smartang # BohuPyki56
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-07-23 07:32:05 d90c3016
loading...

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tr   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Obama je šokován ze zjištění, že všichni mají napíchnutý telefon							
				Obama je šokován ze zjištění, že všichni mají napíchnutý telefon
Obamova administrativa, která má neposkvrněnou historii přisvojování si zásluh za všechno, co funguje (všechno to, co přišlo díky Bernakeho zaplavení světa rekordním množstvím nov...
Kde je skutočný problém Slovenska?
NOŠENÍ KŘÍŽKU JAKO ZNAK NENÁVISTI. ASPOŇ VE ŠVÉDSKU
Analytik: svou bojovností naladily USA proti sobě celý svět

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0318 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles