Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Buzeranti v divočine


Buzeranti v divočine

Tak máme mesiac po referende a keby som bol naivný, tak by som si povedal, že horúce hlavy trošku vychladli, emócie opadli a teraz môžeme o probléme diskutovať o niečo vecnejšie. Keďže ale až taký naivný nie som, je mi jasné, že v súčasnom personálnom zložení, najmä tradičnejšej strany tohto intergalaktického konfliktu, žiadna vecná diskusia nikdy nebude možná. Ak sú totiž hlavnými zbraňami v diskusii emócie a paranoja, akýkoľvek argument proti je osobným útokom a diskusia sa mení na konflikt. Jeden z argumentov prívržencov Aliencie je, že homosexuálne správanie je proti prírode a v prírode úplne prirodzene funguje tradičná rodina.

V prvom rade, človek je súčasťou prírody, a teda čokoľvek robí, je vlastne činnosť prírody. Aspoň vidíte, že príroda nie je len krásna, že to nie sú len stromy a veveričky, ale aj škaredé a navyše aj sprosté ľudstvo. Občas alieni spomenú niečo v tom zmysle, že uzákonením divokého spolužitia utrpí spoločnosť a že veď aj v prírode ide o zachovanie druhu. Nejde. Vždy ide len o zachovanie jedinca, a teda rodu. Je to síce lákavá predstava, že by starý zajac po zazretí líšky povedal všetkým nepríbuzným zajacom na lúke: "Som starý, ženy ma už nechcú, deti nebudem mať, choďte, utekajte, ja sa nechám zožrať, veď sme predsa zajace poľné, musíme si pomáhať, aby náš druh nevymrel. Ja toho ryšavého zmrda zastavím." Nikto nikdy nič takého nevidel. Pri žiadnom živočíšnom druhu.

Aby sme mali názornú ukážku, ako to vyzerá, keď niekto rieši veci, o ktorých hovno vie, chcel som si pomôcť dnes už klasickým videom, kde nám osobnosť, ktorá v tom má jasno, inak veľký tradicionalista a Darwinov pravnuk Šmajda vysvetľuje, že je veľmi tolerantný človek a že nemá nič proti homosexuálom, len nech tí buzeranti nechcú nejaké práva. Lenže video záhadne zmizlo, ale ak ste ho nevideli, aj tak ste o nič ste neprišli. Keďže Šmajda vie, ako to chodí v divočine, tak nás oboznámil s tým, že levíčatá vychovávajú vždy lev a levica. Takže milý Šmajda, v skutočnosti levia svorka pozostáva hlavne zo samíc a jedného alebo niekoľkých samcov. Levia tradícia spočíva v tom, že ak samec bez svorky premôže chrániaceho samca (čo sa deje dosť často), tak prvá vec, čo spraví, je to, že pozabíja všetky mláďatá a zoberie si levice. A keďže sme najprv hľadali analógiu tradičnej rodiny v divočine, teraz si predstavme analógiu tejto situácie v ľudskej spoločnosti. Predstavte si, že je Miro heterosexuál... ale no, aspoň si to skúste predstaviť! ...a má komplet tradičnú rodinu. Šmajdovcom počas nedeľného obeda niekto zaklope na dvere, hlava rodiny príde otvoriť, ale dvere už zatvorí o niečo väčší chlap, než podrezaný Miro. Tento týpek vzápätí porozbíja hlavy všetkým sedemnástim deťom tradičnej rodiny a donúti pani Šmajdovú rodiť jeho deti. Trepem riadne sprostosti, čo? Ale presne takto vyzerajú analógie nevzdelaných obmedzencov, keď princípy ľudskej spoločnosti prirovnávajú k "prirodzenosti" v prírode. A ozaj, zabudol som na jednu dôležitú vec. Levie samce sa veľmi radi oddávajú homosexuálnym radovánkam. Je to tak. Kráľ zvierat je buzerant. Teplej buzerant. Chcete vedieť, ako vyzerajú jeho poddaní?

Poviete si, že tieto nechutnosti sa dejú v Afrike, čo je po Ázii a Amerike najzvrhlejší kontinent. U nás, na kresťanskom Slovensku, sa nič také nemôže stať. Chyba úsudku. Medvede sa k mláďatám v mene sexu správajú presne rovnako. Deti zabiť, samicu trochu zmrzačiť, nech nekladie odpor, naložiť do nej, čo sa zmestí a potom ju nechať, nech sa o mladé stará sama, fľandra. A keď nie je medvedica, pohrajú sa aj dva samce. Áno, aj medveď je buzna. A pritom je to taký tradičný cicavec. Tradičná rodina u vlkov vyzerá trochu inak. Mama, otec a supporting team. Páriť sa môže len alfa samec s alfa samicou, žerú najprv alfa samec s alfa samicou a ich deti, ostatní sa starajú hlavne o blaho alfa páru a ich potomstva. V tejto tradičnej rodine by si Chromík nevrzol.

No áno, ale stále sú to len také menej inteligentné zvieratá, napríklad medveď s tým svojim sexi zarasteným bruškom naozaj vyzerá ako vyžratá bukvica. A teploško lev je predsa mačkovitá šelma, a mačky sú oportunistické kurvy, takže by sme sa nemali čudovať, že pretiahnu čokoľvek, len nech to má ich telesnú teplotu. Lenže máme tu aj ťažší kaliber. Delfíny a lamantíny. Delfíny sú tak inteligentné, že keď ich Američania cvičili na kladenie náloží na lode, tak si robili srandu zo svojich cvičiteľov a schválne ich kládli nesprávne alebo ich dokonca len tak z riti doniesli späť. Lenže delfíny sú čo? Inteligentní buzeranti a smrtní kulturisti. To, že si samec vyleští bambus o iného samca, alebo si to jednoducho vydiskutujú orálne, je síce zvrhlosť, ale dalo sa to čakať vzhľadom na masové rozšírenie médií propagujúcich tento odporný životný štýl. Ale čo má znamenať, ak delfín zasunie svoje kladivo do dýchacieho otvoru iného delfína? A zasúva a zasúva? Alebo keď pretiahne korytnačku? Akože normálne pod pancier? Alebo, a to už je príliš aj na mňa, keď svojim obratným štetcom lásky zahákne úhora, ktorý sa snaží vyslobodiť a pritom sa tak vzrušujúco krúti a vzpiera, neboj sa maličký, len sa trochu pohráme, ó bože... Lenže je všeobecne známa vec, že delfíny sú vlastne teplí žraloci. A vôbec nie je pravda, že sú ohrození vyhynutím kvôli lovu a vlečným sieťam. Dali sa na cestu zvrhlosti, tak nech sa nečudujú, že naštartovali genocídu svojho druhu, masoví vrahovia, buzeranti sekundárni.

Tak sa pozrime inde. Šimpanzy sú na 98,5% ľudia. Len vďaka ľudskej ješitnosti nie sú zaradené do rodu Homo. Človek pralesný, to by rozpútalo sériu križiackych výprav, ak by nejaká smradľavá opica riadiaca sa iba inštinktami bola rovná človeku, pánovi tvorstva so slobodnou vôľou. Poznáme dva druhy šimpanzov. Šimpanz učenlivý je ten jebnutejší z nich. Agresívny dement, ktorý si neustále potrebuje niečo dokazovať, najsilnejší samec šikanuje všetkých naokolo. Ich najväčšou zábavou je vytrhávanie končatín iným opiciam. A potom je tu bonobo, mierumilovný šimpanz, ktorý všetko rieši sexom. Nová samica v tlupe? Právo prvej noci má svokra. Hádam nenechá synčekovi neodskúšanú hračku. Nejaký náznak konfliktu? Radšej sa pomilujme, nevadí, že sme rovnakého pohlavia. Potrebuješ niečo, ale nemáš čím zaplatiť? Ahojakosamáš? A ak nie je nikto po ruke, keď to na niekoho príde, tak vedia, na čo majú protistojný palec. Orál ani nespomínam, to je úplná samozrejmosť. Zaujímavé je, že bonobovia, na rozdiel od šimpanzov učenlivých, absolútne nie sú agresívni. Všetky konflikty vyriešia nejakou tou sexuálnou aktivitou, a to sa zvyknú pohádať aj 40-krát za deň. Inak sú ďalším príkladom toho, že spoločnosť začne vymierať, akonáhle začne vyznávať kultúru smrti.

Ale predsa len, hádam sa nebudeme porovnávať so zvieratami? Ohrozovať tradičné rodiny kvôli nejakým teplým tučniakom (áno, aj oni!)? Tradičná rodina v rôznych kultúrach môže vyzerať naozaj hocijako. Jeden muž a niekoľko žien je ten najmenej exotický model. Existuje aj verzia s niekoľkými ženami, ktoré vlastne budú ženami až o nejakých 5-7 rokov. Potom je aj taká možnosť, že ženu treba poriadne zmrzačiť skleným črepom, aby ju muži vôbec brali ako ženu. Možno pri tom zomrie na nejakú infekciu, skoro určite sa nakazí HIV, ale to nevadí, je to tradícia minimálne tak krásna, ako tradičné nadrbanie sa do bezvedomia na narodeniny v strednej Európe. Čo by sa už chromíkovcom menej páčilo, je tibetská tradičná rodina, kde si viac bratov vezme jednu ženu a požičiavajú si ju. Alebo hromadné sobáše, pre pokročilých vo verzii, kde sa párovanie deje náhodne alebo o ňom rozhodne nejaká autorita.

Veľmi netradičné tradičné rodiny vznikajú medzi ľudožrútmi v horách Papui-Novej Guinei, napríklad aj v kmeni Sambiov. Muži a ženy žijú v oddelených osadách. Samozrejme, že sa stretávajú, ale nebývajú spolu. Chlapci sa k mužskej osade pripoja už v detstve a pripravujú sa na dospelácky život. Keďže Sambiovia preferujú individuálny prístup k vzdelávaniu, každý chlapec má svojho mentora, niekedy aj desať rokov. Aby zo sambijského chlapca vyrástol poriadny chlap, musí sa kŕmiť semenom. A to fakt nemyslím pšenicu, ani fazuľu. Takže musí pekne mentorovi vycmuľkať a spapať, čo mu mentor spapať dá. Ja len nerozumiem tomu, kde to videli? Veď nemajú žiadne pornočasopisy, telku, internet a dokonca ani sexuálnu výchovu vedenú poskokmi juvenilnej justície. A ešte nerozumiem jednému. Ako to, že ešte nevymreli? Veď to sú masoví vrahovia, sekundárni a terciárni homosexualisti. Veď páchajú genocídu na svojom národe! Veď predsa aj mocný Rím padol, keď začali experimentovať s rôznymi telesnými otvormi. Alebo to bolo kvôli niečomu inému?

Ako vidíme, homosexuálne správanie je v prírode celkom bežne rozšírené. Zatiaľ nebol zaznamenaný žiadny prípad, kedy by nejaké živočíšne spoločenstvo zo svojich radov vylúčilo jedinca, ktorý by sa takto správal. Ak teda chcú chromíkovci bojovať proti homosexuálom, nech otvorene povedia, že tých buzerantov neznášajú, opovrhujú nimi, nepovažujú ich za ľudí alebo že možno v nich príliš rozpaľujú určité túžby, ktoré by radšej schovávali. Ale trepať chujoviny, že homosexuáli ohrozujú spoločnosť a podkopávajú základy tradičnej rodiny a že kvôli nim vymrieme, to im nezožerie ani väčšina kresťanov.

Pozn.: Autor je katolík. Trochu nasratý, ale ešte stále katolík.

http://www.dailymale.sk/artic les/buzeranti-v-divocine_2977Author: Frko # XysoRixa95
Slovensko2015-03-2210
-
 33% ( 20 people voted )
+
No vidíš. Zvieratká nepotrebujú k tomu ani nijaké práva. Tak si ber z nich príklad a neobťažuj civilizáciu.
Hentoten # LimyHase53
-
 71% ( 14 people voted )
+
2015-03-22 19:25:07 b2280ef5
Vidím, že čoraz viac pošahancov nadobúda pocit, že by mali zanechať po sebe posolstvo v podobe článku na internete.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 67% ( 5 people voted )
+
2015-03-22 22:18:40 c35b0bce
"Čo by sa už chromíkovcom menej páčilo, je tibetská tradičná rodina, kde si viac bratov vezme jednu ženu a požičiavajú si ju."


Autor tohto paškvilu by mal poskytnúť vlastnú ženu ďalším desiatim a potom nám prísť o tomto liberálnom zážitku porozprávať. Veľmi trápny príspevok Frko, nabudúce si vulgarizmy nechaj do ohlasov, ak ti to už bez nich nejde. Do hlavného príspevku sa nehodia.


PS, ale ty do toho špinavého, zatuchnutého, smradľavého neba prídeš. My bigotky sa ti o to proti tvojej vôli postaráme. A budú tam aj sexy anjelky, arabské panny, wellness, všetko...:)))anaste # NyjeQoga34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-22 22:25:57 4e63f2a0
Len v krátkosti, ale o to výstižnejšie. Tu máte typické bigotky pekne pohromade: h
ttps://www.youtube.com/watch?v=ulW_WTX_q8o
Ktorá z nich si ty? Tá vzadu, čo v tranze niečo drmolí? Hrôza čo len pomyslieť, zraziť sa s takouto psychiatriou! Keby čiste teoreticky nejaké nebo aj existovalo, každy normálny by sa mu vyhol oblúkom.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 61% ( 8 people voted )
+
2015-03-22 22:49:12 bc7b649f
a ktorý z vás je ktory?
LenkaB # LyroKomo25
-
 44% ( 8 people voted )
+
2015-03-22 23:38:20 58d7436a
Nízko hodnotený príspevok


lolo # TinuPoku32
-
 36% ( 4 people voted )
+
2015-03-23 08:40:11 5b7fac4e
loading...
Nemôžem si pomôcť..PS-VB73--ta ja som chcel že pôjdeme do tej Bologni--dačo poštudovať, zabojovať potom s čertami -- diablami, urobiť si očko.. a aspoň do očistca..na paru miliardy rokov a potom na veky..tam ..A kukaj sa ho --On to už má zariadené..A ja sa snažím ..anaste 34..ani nenahnevať..a len "po špičkách " aj keď ...To je ..- ungerecht.. pôjdem sa sťažovať... to si treba písať...Hotovo....A lisa 22..povedala že ..len samé kvety ..nebeská hudba... o pečených .. síce nehovorila ..ale určite..a ja viem že aj v nietorých potokoch tam tečie nie voda..ale ..oné izé.. pitivo. Ta to sa musí zariadiť ináč...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-23 09:01:15 58d4289b
Kolko ludstvo bojovalo o to,aby sa z opice poludstilo a nezostalo kozejebom?

Kolko to trvalo,ake vseliake instrumenty/bozstva/muselo pouzit aby sa scivilizovalo,a znovu zas na stromy nas chcu dostat?Lebo im znicenie sudrznosti vyhovuje?Jedinca ovladnes lahko,je velmi chybovy,s komunitou je to horsie.

Zas mame byt kozejebi? Len bacha,aby sa z nas nestali elitojebi.

harry # PahoLenu00
-
 64% ( 4 people voted )
+
2015-03-23 10:22:22 b229bc75
Lenka - vďaka, že si tu Pandu včera vybavila za mňa.

Pandemón musím sa úprimne priznať, že to čo si sem dal je skutočne hrôza pomyslieť. Prosím ťa, v radoch, medzi týmito mátohami švihnutými ma už nehľadaj. Sem ti dávam z iného súdka. Tu ma môžeš hľadať...
h
ttps://www.youtube.com/watch?v=mABWzmsA8zQklopi, v piatok ste si mali švihnúť, kým vy ste sa ešte motali v Gabčíkove, my sme už štartovali do Bologne na Univerzitu exorcizmu. Mohli ste to mať už aj vy mali zariadené. Takže nabudúce neotáľať.anaste # NyjeQoga34
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-03-23 13:22:36 5f67dd56
..Anaste34..Vy si robíte srandy.. My ..aj v našej krčmičke..nič iné nechceme len porobiť poriadky s čertami..diablami tu na zemi ..a na to treba vzdelanie..aj v Bologni. A keď tu nebude žiadný vplyv ..čertovsko--diablovský tak verím Vám ..ste dostačné znalá aj pozemských vecí.. tak čo tu bude no? ..no ?ˇANO..raj na zemi...A nie tam behať po nebeskom raji....tak ďaleko../ a neviem či PS-VB ..by tam trafil keď už to má zariadené Vami.. / Ja určite nie...takže môžte sa snažiť aj pre mňa ..čosi zariadiť --len zistite--či v tých potokoch tam tečie len voda..a o tých pečených..či to je tak..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-03-24 13:00:32 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Politická hyperkorektnost aneb kam se hrabe Orwell


Politická hyperkorektnost aneb kam se hrabe Orwell
Mysleli jste si, že to s politickou korektností nemůže být horší? Že její vrchol už byl dosažen? Omyl. Naše současná realita směřuje k děsivému uspořádání světa z románu 1984 ...
Euro likviduje eurozónu
Ničivá utečenecká politika Angely Merkelovej
Kryptomeny sa zapáčili Moskve

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0331 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made