Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko


Bomby ve Volgogradu přichází po saúdských hrozbách útokem na Rusko

Princ Bandar Putina varoval: "Ty čečenské skupiny ... ty kontrolujeme my."

Dvojice výbuchů se zaměřila na vlakové nádraží a na trolejbus ve městě Volgograd, přičemž bylo zabito nejméně 31 lidí, což přišlo po saúdskoarabské hrozbě, že zaútočí na Rusko za pomoci čečenských teroristů, pokud Moskva nestáhne svou podporu presidentu Asadovi v Sýrii. K prvnímu útoku došlo v neděli ráno na nádraží Volgograd – 1, a ten zabil 17 lidí. Záznam z CCTV ukazuje oranžový záblesk za hlavními dveřmi nádraží, který rozbil okna a vyhodil trosky do ulice. Primárním podezřelým je sebevražedná bombová útočnice.

 

Ke druhému útoku došlo u rušného tržiště ve volgogradském okrsku Džeržinski. Trolejbus nacpaný lidmi při ranním dojíždění rozerval výbuch sebevražedného útočníka se 14 zabitými.

 

Ač za tyto exploze nepřijala odpovědnost žádná skupina, padlo podezření okamžitě na islamisty ze Severokavkazského regionu, kteří běžně na měkké cíle v Rusku útočí.

Ač se média soustředila na to, jakou hrozbu takovéto skupiny představují pro únorové Zimní olympijské hry v Soči, tak nikdo nepřezkoumával varování vydané v srpnu saúdským princem Bandarem bin Sultanem, když Vladimiru Putinovi říkal, že Saúdská Arábie aktivuje čečenské teroristické skupiny, které kontroluje, aby útočily na Rusko, pokud Moskva odmítne zanechat své podpory syrskému presidentovi Bášaru Asadovi.

Jak jsme v té době referovali, tato hrozba byla pronesena počátkem srpna během schůzky za zavřenými dveřmi mezi princem Bandarem a Putinem.

Podle přepisu komentářů pronesených během schůzky od středovýchodní zpravodajské agentury Al Monitor, přednesl Bandar Putinovi série slibů a hrozeb na oplátku za stažení moskevské podpory Asadovi v Sýrii.

"Mohu vám dát záruku za ochranu Zimních olympijských her příští rok," pronesl údajně Bandar s dodatkem, "ty čečenské skupiny, které ohrožují bezpečnost těchto her, kontrolujeme my."

Bandar dal také na srozuměnou, že jeho postoj podporuje americká vláda.

Tato "garance", že zabrání Čečencům, aby útočili na Zimní olympijské hry v Soči, byla také zjevně zahalenou hrozbou, že když Rusko Asada neopustí, dostanou teroristické útoky zelenou.

 

Vzhledem k tomu, že Rusko Asada neopustilo a opravdu jako skoro jediné zabránilo americkému vojenskému útoku na Sýrii, k ohromnému hněvu Saúdské Arábie, která je primárním dodavatelem anti-Asadovských džihádistických rebelů, šlo tedy snad věřit, že ty bomby ve Volgogradu jsou důkazem toho, že Bandar své hrozby naplňuje?

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.comAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Rusko2013-12-3114
-
 50% ( 2 people voted )
+
Za týmito útokmi sú len a len amíci....len používajú na to svojich arabských spojencov.Prečo by inak chceli bojkotovat tieto OH zrovna v Rusku a nie napr. v Číne? Rusi sú taktiež schopný zaútočit na civilov v amerike...a ani to tak dlho podla mna nepotrvá.

Grandtour # TuveQemo47
-
 67% ( 8 people voted )
+
2013-12-31 13:26:41 5f665ced
Tu humanita konči oko za oko zub za zub. Pokiaľ sa útočí na vojenské ciele tak sa to dá ´´ospravedlniť´´ vojenskou aktivitou. No pokiaľ sa cieľmi stanu neozbrojený civili tak je to barbarstvo a terorizmus. Takže jedine čo si zaslúži princ je to iste čo dostali civilisti v trolejbuse a na stanici. KAŽDEMU ČO MU PATRI Bandarem bin Sultanem namazať s prasacou krvou a ...... ako prašivca aby sa ti raj stal na milé vzdialený.


STOPA # QadyVyna05
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-12-31 14:07:47 b03ddbc9
nevieme si predstaviť koľko veľa krvi muselo pretiecť, aby cirkev presadila klamstvo v spoločnosti, že Ježiš je Boh. Násilné prenasledovanie nekresťanov bolo jednoznačne inšpirované poctivým dodržiavaním Biblie-Starého zákona, inak Rimania nemali byť prečo násilní, netolerantní a zbytočne prelievajúci krv.

Z kadiaľ inokade by sa mohlo vziať v Rímskej štátnej moci (pri šírení kresťanstva) toľko zla aj nie z Biblie?

Veď predsa Rimania a ich pohanské náboženstvo bolo mierumilovné, mali dobre prepracované spravodlivé právo a vždy boli nábožensky tolerantní. (Pohanské náboženstvá sú v samom základe veľmi tolerantné). Jediné náboženstvo, ktoré bolo obmedzované bolo židovstvo. Rimania mali logicky strach zo židov, veď verili v akéhosi satanského, násilného boha, ktorý sa volal Jahve. Násilnosti, ktoré sa spomínajú v Biblii, boli Rimanom na veľké pohoršenie. Ich náboženstvo nič také nepoznalo. Rimania sa dívali na židov ako nebezpečných ľudí, ktorých je treba držať na uzde a nie im dávať slobodu. Avšak niekoľko rokov pred narodením Ježiša, nastalo židovské povstanie a veľkodušný a láskavý cisár udelil židom náboženskú slobodu, pod podmienkou ak budú platiť židovskú daň. Iste sa tak cisár rozhodol aj z dôvodu nemalého strachu pred netolerantnými židmi, lebo židia svojimi modlitbami k diablovi menom Jahve, by si mohli na cisára spustiť nejakú čiernu mágiu. A cisár sa toho bál, aby ho nestihlo nejaké nešťastie
Pred rokom 325, nebolo známe nič také ako náboženská netolerancia. Netolerancia bol až nový vynález prevzatý zo Starého zákona

Kliknite sem
ABChttp://1meditacia.wz.sk/cp/Cesta_poznan
ia.html[/
url]franco # MohaDinu60
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-12-31 15:36:49 5057d10a
Neboj Franco ono moslimovia ta vyliečia z takýchto príspevkov. Kresťanstvo je základom našej kultúry či sa ti to páči, alebo nie a našu kultúru formovalo či v pozitívnom, alebo negatívnom slova zmysle. Všetky tie ateistické príspevky by ste nemohli publikovať ak by sme boli v moslimskej krajine. Len vďaka tomu že kresťanstvo je tolerantne náboženstvo si môžete veselo naňho pľuť. V poslednom čase vychádza mnoho článkov ktoré robia z kresťanstva dobre že nie sektu. No prečo asi sa nám niekto snaží vštiepiť to čo nám štepuje o krvi lačnosti kresťanstva a na druhej strane dáva obrovsky priestor Judaizmus a Moslimstvu. Odpovedzme si každý sám. Prečo v Bruseli sa nemohli stavať vianočne stromčeky ako symbol Vianoc kresťanského sviatku a na druhej strane nás nutia uznávať rôzne Chanuky a neviem aké ďalšie cudzie sviatky. Pravda je taká nie každý moslim z Kataru Saudské Arábie Dagestanu je terorista no každý terorista je moslimom z Dagestanu, Kataru a neviem ešte z akého pekla.

STOPA # QadyVyna05
-
 63% ( 6 people voted )
+
2013-12-31 17:37:00 b03ddbc9
Zarážející, že nikdo nepochybuje o tom, že si to tajné služby neudělali jako obvykle samy... Tohle teroristické divadlo. Dost se to hodí pak i Putinovi k politickému boji.

FalseFlag # CubuWipo85
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-12-31 18:10:14 4e888e5f
Princ Bandar je veľmi blízkym priateľom rodiny Bushovcov, do konca má aj prezývku BandarBush. Jo to už verejne známe že útoky na WTC tiež organizovali Saudi a Bush. Kto má pochybnosti stačí si kuknúť dokument Fahrenheit 911 tam môžete vidieť princa Bandara a rodinu bin Ládenovcov a rodinku Bushovích a samozrejme ich spoločné obchodné aktivity. Tak že suma sumárum v pozadí stoja niektorý predstavitelia US a Saudskej Arábie. Samozrejme netreba si mýliť US politikov s US národom a ich potrebami, tak isto ako ani Fico neháji záujmy Slovenského národa nerobí to ani US politická elita.
A-team # XihoXaso65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-01 11:02:28 b03dd16c
loading...
toto je politik,štátnik a velký človek

nie ta čierna huba v USA a ostatné bábky v EU

brano # PelaSedo59
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-01-01 11:14:44 4df7e017
brano-suhlasim.

STOPA-fakt je ,ze krestanstvo malo vplyv na nasu kulturu v poslednom tisicroci,ale nie je jej zakladom.Boli sme tu ovela skor a nasi predkovia sa krestanskej ideologii branili dlhu dobu prave preto,ze nasa kutura je ina.Sucasne krestanstvo je sekta,ktora stavia na Hierarchii,Tradicii a korigovanej Biblii a nevsima si prave posolstvo Jezisa.Rovnako ako sucasny Islam je vzdialeny od posolstva Koranu.Hlavne vahabiti,ktori su sponzorovani tajnymi sluzbami a nemaju problem podrezavat aj muslimov.
Namiesto omaciek,ktore do nabozenstiev vlozili mocichtivi manipulatori v snahe rozdelovat ludi,treba si vsimat to,co mame spolocne.Islam znamena hladanie a podriadenie sa Bozej voli a cielom je zostrojenie spravodliveho spolocenstva."Poraz zlo tym,co je lepsie!""V nabozenstve nema miesto prinutenie.""Boh dovolil obchod,ale zakazal lichvu!"-hlavne kvoli tomu poslednemu sa koran ociernuje.A Jezis tiez ucil,aby sa ludia snazili cez Pravdu dosiahnut Kralovstvo nebeske.Tu,na Zemi a v tomto zivote,nie trpiet bezpravie a cakat,ze po smrti sa to zmeni.Telesny aj dusevny otrok v tomto zivote zostane otrokom aj po smrti.Rusko ma starocnu skusenost spoluzitia pravoslavnych krestanov(ktore si zachovalo prvky vedizmu) a muslimov.Cecna a Dagestan su v dnesnej dobe pod utokom teroristov a trpia tam rovnako krestania,muslimovia aj ateisti.Putin to nastastie chape a najde sposob,ako to vyriesit.

FalseFlag-ako to moze Putinovi pomoct v politickom boji?

julo # GopoMipy89
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-01 12:29:06 6dec7950
Jozefe, tohle není založeno na vědě, ale na manipulaci ruských tajných služeb ve spolupráci a s vědomím služeb "Západních"...zde na Vašem území!
A závažný vtip je ještě k tomu v tom, že Rusko ani nebylo žádnou vlastní či dokonce původem Slovanů!

Slavik # XaquCopa40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-01-01 15:55:33 4e888fe5
Slavik tu nejde ani tak o geopoliticke hry Putina. Som rad ze bojuje proti tezam Frankfurtskej skoly (homoloby, gender rovnost, multikulti) a to je pre mna ovela dolezitejsie v ramci zachovania zdraveho vyvinu ludstva.
Preto som rad ze Putin plus oligarchovia v pozadi (sam nemoze riadit tak velku krajinu) su momentalne v Rusku pri moci.

mat4 # GekuDiby31
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-01 16:23:20 58d4343b
Slavik ja viem že ako Čech máš v sebe obrovsky komplex. Táraninu ktorú si napísal nebudem komentovať. Na Praslovanskom zjazde sa všetci zúčastnení zhodli na tom že Slovenčina je základom Slovanských jazykov no deklarácia prijatá nebola. Myšlienku podporili Rusi, Poliaci a iné slovanské národy. Česi ju urazene zamietli. Vy vlastne Česi ani nie ste Slovania vy ste východný Nemci susediaci s Moravanmi. Už dávno som nepočul bludy s ktorými som sa stretával na Aktuálne už len napíš že si tie bomby Rusi odpálili sami. Rusi nie sú USA

STOPA # QadyVyna05
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-01-01 19:40:15 b03dd795
STOPA Úplně bezelstně a bez emocí se Tě ptám, kde je na to co tu vzpomínáš nějaký odkaz ? Tedy nějaký seriozní odkaz či zdroj. Nepočítám mezi seriozní zdroje např. propagandistický plakátek nějaké SNS úderky. Opravdu mě tohle jako nezaujatého pozorovatele zajímá. Dopředu dík za info.

Knecht Ruprecht # MalyCyju22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-02 12:51:29 4e9dabc5
To: STOPA zkus se na to mrknout. htt
p://www.palba.cz/viewtopic.php?p=76301

Knecht Ruprecht # MalyCyju22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-01-02 13:23:12 4e9dabc5
Slavik,----Po 89. roku z úst niektorých Čehov vyšlo,že vy vlastne ani nieste Slovania,že mentalita Čechov sa približuje skôr Nemcom.Nie je to z nijakej SNS úderky ako tu spomína Knecht Ruprecht.Tak ste to ,niektorí Česi cítili a nahlas rozprávali .Len si spomeň čo všetko nakecal Havel.Ja by som sa na strane Čechov nezapodievala ,že na Slovensku sú dajaké rozviedky. Česi nemajú Americkú vojenskú základňu ?Máte tam necpaných Američanov a rusi vám vadili.Či to nie je pravda?

Jambo # CapuSuxo47
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-01-02 13:45:20 4e636401

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
š   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Nahrazením másla rostlinnými oleji riziko srdečních chorob neklesá


 Nahrazením másla rostlinnými oleji riziko srdečních chorob neklesá
Rostlinné tuky chrání cévy protože obsahují až o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo. Jsou proto vhodné pro péči o zdravé srdce. Slýcháme to tak často, že jen hlupák...
Neplatič daní hrdinom
Venezuela, kam se podíváš
Bitcoin: čekání na revoluci

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0348 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne