Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bombardovanie Sýrie spraví z pilotov US Air Force bojovníkov Al-Kajdy


Bombardovanie Sýrie spraví z pilotov US Air Force bojovníkov Al-Kajdy

 

"Cielený úder na Sýriu zo strany USA by nebolo nič iné ako vojnový akt a nálet na odporcu radikálnych islamistických síl, prezidenta Asada, by znamenal, že US Air Force podporujú al-Káidu," povedal bývalý kongresman Dennis Kucinich.

Kucinich, prominentný protivojnový politík, ktorý bol dôsledne proti americkému vojenskému angažmán v Iraku a Líbyi, varoval, že americký prezident Barack Obama by porušil americkú ústavu ak by vykonal vojenskú akciu proti Sýrii bez súhlasu Kongresu .

"Nálet na Sýriu by tiež povzbudil nadnárodné sily džihádistov s väzbami na al - Kájdu," varoval Kucinich , štvornásobný kongresman , ktorý bol dlho uchádzačom o demokratickú prezidentskú nomináciu v roku 2004 a 2008. "Pre nás by to znamenalo zavlečenie do ďalšej vojny na Strednom východe," povedal.

" Tak čo , chystáme sa teraz stať letectvom Al – Kájdy? Je to veľmi , veľmi vážna vec, ktorá má široké dôsledky v medzinárodnom meradle . A pokúsiť sa minimalizovať to tým, že budeme mať " cielený útok " - to je ale vojnový akt . Nie je to niečo, s čím je radno si zahrávať . "

Kucinich povedal, že pochybuje o tvrdení, že prezident Assad použil chemické zbrane proti vlastnému ľudu .

"Je to používané ako zámienka. Rozsudok bol vyslovený predtým, než boli zhromaždené a predložené dôkazy. Čo si o tom myslíte ? " Povedal Kucinich a dodal , že Obamova administratíva sa "rúti" smerom k možnej " Tretej svetovej vojne."


Kým Kucinich je jedným z najucelenejších odporcom intervencie USA na Blízkom východe , nie je jediným americkým politikom ktorý má otázky o vojenskej akcii proti Sýrii .

Kým americký minister zahraničia, John Kerry, povedal že sú "nesporné" dôkazy zapojenia Assada v chemickom útoku v Damasku , a hovorca Bieleho domu Jay Carney obvinil Asada z porušenia "medzinárodných noriem," celá rada zákonodarcov USA spochybnili vedenie vojenského útoku proti Sýrii bez odobrenia kongresom.

Dvadsaťjeden republikánov a jeden demokrat podpísalo list prezidentovi Obamovi, že akákoľvek vojenská akcia musí byť podpísaná na Kongresom .

"Účasť našej armády v Sýrii, keď nejde o priame ohrozenie Spojených štátov, je nemožná bez predchádzajúceho schválenia kongresom a znamenalo by to porušenie deľby moci, ktorá je jednoznačne vymedzená v Ústave, " hovorí sa v liste, ktorý začal republikánsky kongresman Scott Rigell .

"Predtým, než sa začne vojenský úder proti silám Asada, Spojené štáty musia pochopiť, že táto akcia pravdepodobne prerastie do omnoho širšieho a oveľa dlhodobejšieho konfliktu , ktorý by mohol znamenať ešte väčšie straty na životoch v rámci Sýrie, " povedal senátor Chris Murphy a dodal, že "Obamova administratíva by mala zachovať zdržanlivosť, pretože chýba bezprostredné ohrozenie bezpečnosti Ameriky na to, aby USA začali vojenskú akciu bez povolenia kongresu."

"Kongres sa tým musí zaoberať a musíme byť citliví k potrebám amerického a Sýrskeho ľudu," povedal kongresmanka Sheila Jackson Lee.

Sýrska vláda varovala , že pozemný útok západnými mocnosťami nebude ľahký.

"Máme dve možnosti : buď sa vzdať, alebo sa brániť prostriedkami, ktoré máme k dispozícii," minister zahraničia Walid Muallem povedal na televíznej tlačovej konferencii. "Druhá možnosť je najlepšia: budeme brániť," dodal.

 

http://rt.com/usa/us-syria-al-qaeda-092 /

 

Šéf služieb Saudskej Arábie potvrdil Putinovi, že Saudská Arábia stojí za teroristami od Sýrie po Čečensko, a taktiež za pučom v Egypte.

< span lang="sk-SK" >http://assafir.com/MulhakArticle.aspx?E ditionId=2551&MulhakArticleId=185293 1&MulhakId=6463#.Uh7KwT81kcc< /a>

 

Nie sú dokazy o tom, že vláda Sýrie použila chemické zbrane.

http://landdestroyer.blogspot.com/2013/ 08/cofirmed-us-claims-against-syria-ther e.html

http://www.corbettreport.com/syrian-act ivist-satellite-imagery-proves-syrian-ch emical-weapons-attack-staged-by-rebels/< /span>

 

Politický analitik Ruska hovorí, že skrytou agendou za útokom na Sýriu je útok na zahraničnú politiku Ruska.

http://vestnikkavkaza.net/news/politics /44434.html

 

Dodám, že aj na zahraničnú politiku Iránu, pretože Arabskou jarou a vojenským prevratom v Egypte a útokom na Sýriu sa v podstate začala vojna proti Iránu.

http://landdestroyer.blogspot.com/2013/ 08/the-war-on-iran-beginsin-syria.html

 

Všetko bolo naplánované dávno Brzezinskym a spol.

http://landdestroyer.blogspot.com/2011/ 02/brookings-which-path-to-persia.html

 

Ide iba o kroky. Zlikvidovať možných spojencov Iránu "Arabskou jarou," a postaviť Saudskou ropou skorumpovaných politikov do čela krajín. Záujmy ľudí, ako v krajinách svetového agresora, dnes vystupujúceho pod hlavičkou NATO, tak aj v krajinách na ktoré útočia sú na poslednom mieste.

 

Kucinich: "Pre nás by to znamenalo zavlečenie do ďalšej vojny na Strednom východe." Práve toto je cieľom. Travalá vojenská prítomnosť v cielených krajiných je klasickým zabezpečením prísunu bohatstva do krajiny od časov starého Ríma. Viď Americké okupačné sily v Nemecku, Taliansku a po celej Európe. The City a Club of The Isles si tým zabezpečujú poslušnosť s možnosťou razantne zakročiť v prípade potreby. Klasický princíp fungovania Východo-Indickej Spoločnosti v Indii a jadro Ópiových vojen proti Číne.

 

Od časov Marxa a Adama Smitha sa toho veľa nezmenilo. Zmenila sa fasáda a technológie, ale fundamentálne princípy a doktríny zostali tak ako boli. Preto je nutné manipulovať históriu v Orwelovom štýle, aby to vyznelo moderne. Dnes sa krajiny vojensky nedobýjajú za účelom zisku, dnes za účelom zisku armádou širia slobodu a demokraciu. A ako na tom s demokraciou stoja spojenci NATO v Arabskom svete a Slovensko? Pozrite si tabuľku "Democracy Index."

https://portoncv.gov.cv/dhub/porton.por _global.open_file?p_doc_id=1034

 

 

 

 

 

 Author: Juraj Smrek # HipeTajy64
Vojny2013-08-292
-
 58%  ( 16 people voted )
+
http://www.hlavnespravy.sk/syrski-rebeli-nepriamo-
priznali-zodpovednost-za-chemicky-utok/136435/
PN # PypiQaqy39
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2013-08-31 13:21:18 54102036
And now for something completely different...

Teroristi z Al-Kájdy odhalili svoju novú tajnú zbraň. Diskotéky v Európe sú v ohrození.


mkultra # JyteWodo51
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2013-08-31 14:33:07 5f6608d7

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Čo som v 89. netušil


Čo som v 89. netušil
V 89. roku som celý nadšený a plný očakávania vdychoval prvé závany čerstvého vzduchu zo západu. Postupne sa však vo vzduchu nečakane zvyšoval podiel smradu.
Odstúpenie od zmluvy so štátom – vyhlásenie nezávislosti
Merkelová zvítězila ve spolkových volbách, ale její koaliční partner nedosáhl prahu pro Bundestag
Konzumerismus aneb společnost zadlužených nevolníků

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.019 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo