Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Bludy, ktoré zaviedla rímsko-katolícka cirkev


Bludy, ktoré zaviedla rímsko-katolícka cirkev

 DOWNLOAD:&n bsp;http://www.barankova-nev esta.estranky.sk/file/19/bludy--ktore-za viedla-rim.-kat.-cirkev.docx< /strong>

RKC, šelma zo Zjavenia Jána, narobila najviac zla! Upaľovanie, inkvizícia, modloslužba, pohanské praktiky, tradície a obrady, zavedenie falošného dňa odpočinku - presunutie soboty na nedeľu, homosexuálne škandály, učenie o večne horiacom pekle, očistec a modlitby za mŕtvych a celkovo zmena Božieho Slova a Jeho zákona a mnoho iného. Neodsudzujeme ľudí, ale systém a učenie! Mnohí nepoznajú pravdu, pretože nečítajú Bibliu.  

Boh prostredníctvom proroka Daniela predpovedal, že Božie učenie bude zmenené a na jeho miesto bude zavedené učenie ľudských výmyslov. Kto chce byť raz spasený v Kristovi, musí sa rozhodnúť zachovávať len Božie požiadavky, a nie ľudské bájky.

 

Každý kresťan bude postavený pred rozhodnutie; buď bude slúžiť cele Bohu alebo falošným prikázaniam, aj keď oná cirkev hovorí, že uctieva Boha a predsa si privlastňuje úctu a slávu, ktorá prináleží len Bohu.

Všetci dnes môžu mať v rukách Bibliu a preto niet výhovorky!Author: Patrik # VebaSydi71
Cirkev2014-04-1873
-
 57% ( 20 people voted )
+
ABC[i
]http://www.barankova-nevesta.estranky.sk/file/19/
bludy--ktore-zaviedla-rim.-kat.-cirkev.docx[/u
rl]
Patrik # VebaSydi71
-
 53% ( 5 people voted )
+
2014-04-19 10:26:04 57f4c28a
Fuj neznášam takéto hlúposti v tom článku, je to plné náboženského fundamentalizmu.
Patrik patrí medzi radikálnych protestantov, ktorí ostro kritizujú Vatikán. Nuž ako keby bola protestantská viera o niečo hodnejšia od tej katolíckej

Najvyššia dogma a podstata celého kresťanstva je nepoužívať rozum, zákaz používať rozum,len slepo veriť v otrocké dogmy.

Celé kresťanstvo by sa dalo definovať jednou vetou nasledovne: byť kresťanom znamená milovať svoje otroctvo.
Najhoršie a najnebezpečnejšie otroctvo je také, keď ho človek začne milovať. Kresťanstvo spôsobilo to že ľudia začali milovať nenávisť voči sebe samým. Veď sa pozrime základnú filozofiu kresťanstva: byť kresťanom znamená nasledovať Krista. Kristus trpel, zomrel na kríži, to znamená že aj úloha kresťana je trpieť. < strong>Celá podstata kresťanstva znamená milovať utrpeniefranco # MohaDinu60
-
 59% ( 12 people voted )
+
2014-04-19 10:41:16 5057d10a
To už je tvoj pohľad.. Ja milujem Boha a Jeho Slovo.. A keby mám aj trpieť pre Toho, ktorý je Cestou, PRAVDOU i Životom, Amen.

Patrik # VebaSydi71
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-04-19 11:29:07 57f4c28a
Ty miluješ Lorbelove bludy nie Boha a jeho slovo,ako aj všetci v tom vašom klube www.lorbelovaneviestka.estranky.sk

filip # WyboCeci64
-
 70% ( 17 people voted )
+
2014-04-19 11:34:32 5f67b052
Civilizácia by bola omnoho ďalej, keby ju v dejinách nebrzdili kostolne zaťažení spiatočníci. To platí pre každé náboženstvo, každú vieru. Avšak i vznik a existencia tmárstva má svoj vývoj. Kedysi bolo nevysvetliteľné a nemerateľné javy jednoduchšie vysvetliť modlami a z toho vznikli tragikomické dogmy. Tmári sa vo svojich pozíciách stihli dobre zabetónovať a vznikli sekty založené na neexistujúcich modlách. Pokrok sa však - napriek ich zúrivému odporu ktorý sa nezaobišiel bez obetí - presadil a rozum zvíťazil. O to je prekvapujúcejšie, že kostolné spiatočníctvo nebolo celkom vykorenené a prežíva i do dnešných dní. Je živené hlúpou veriacou luzou, nehodnou tretieho tisícročia, ktorá napriek evidentnému pokroku a vede verí svojej generálnej oplzline na tri. Úlohou nasledovných generácií bude totálne zdiskreditovať túto svätú bandu, permanentne jej škodiť na všetkých frontoch a zabezpečiť voľný priechod racionálnej logike. Ja tak konám permenentne 24 hodín denne a nevynechám jedinú príležitosť kopnúť si do krucifixu. Máme zelenú...Pandemonium # DaruJete36
-
 52% ( 19 people voted )
+
2014-04-19 11:56:08 d405c1fd
Pandebil a kde ďalej by ju zaviedli vaši? Už by bol nastolený ten Nový svetový poriadok,aj s vašim židovským vládcom na vrchole?

filip # WyboCeci64
-
 56% ( 8 people voted )
+
2014-04-19 12:02:38 5f67b052
loading...
Filipko, daj pozor, aby si sa neroztopil na kolomaž

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 13:06:19 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


jurosiq # PugaFoke49
-
 36% ( 4 people voted )
+
2014-04-19 13:14:15 5b7f2f1a
Nič nové pod slnkom. Aj dnes v čase Veľkých sviatkov, ktoré by mali byť symbolom pokoja a lásky vždy sa nájde pokrytec ako patric a časť antidiskutérov, ktorí rozširujú kultúru smrti .Práve sú to oni čo čistia čašu a misu z vonku, ale ich vnútro je plné lúpeže a neprávosti. Ich hrtan je ako otvorený hrob. Svojími jazykmi hovoria ľstivo. Za perami majú jed, ich ústa sú plné kliatby a horkosti, ch nohy sú rýchle prelievať krv, na ich cestách skaza a nešťastie /Ukrajina /. Jednému z tých, ktorý bol ako ste vy o Masarykovi Stephan S. Wise newyorský rabín povedal: ,, Nestal sa veľkým tým že hájil nejakého Žida, ale preto že slúžil židovskému etniku v rozhodujúcej hodine".Za to, že viete písať a čítať môžete ďakovať len jedine katolíckym kňazom a nie tým, ktorí sú nositeľmi kresťanského sionizmu.
krajec # GudoHota70
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 13:31:55 c31c4b12
Pandemonium: veľmi dobre si to napísal, ešte k tomu aj z humorom :)

franco # MohaDinu60
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 13:40:41 5057d10a
Krajec, trepeš z cesty. Kultúrou smrti je kresťanská kultúra. Veď aj váš symbol je nechutný - trpiaci človek ukrižovaný na kríži. Predvčerom akýsi fanatickí SK šialenci urobili frašku - krížovú cestu - naturalistickú nechutnosť s bičovaním a potokmi falošnej krvi. Nič nechutnejšie som dávno nevidel, ak nerátam krváky v TV. Pri nich ale nikto exaltovane neonanuje (duševne) tak ako pri tej krížovej nechutnosti. Chce sa mi zvracať z toho vášho pokrytectva!
Pock # SihySuri34
-
 67% ( 5 people voted )
+
2014-04-19 14:03:15 3ec5f361
Jurosiq: "Kazdy kto niečo roby uroby aj chyby ."
Takže nemôžem posudzovať tvoje hrubky preto, lebo aj ja som omylný?


Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 14:04:46 3ec5f361

Pandemonium,
este aby si likvidvoal aj novodobe nabozenstvo N.W.O. a vsetky jeho sucasti, odchylky, meditacie a podobne uchylky.
Pretoze ako to tu citam, tym co ho presadzuju, pre tych ty kopes, tym pomahas, toho systemu si sucastou, i ked ich "nabozenstva" obcas kritizujes, priznam.
Ti (pre ktorych kopes) presadzuju novodobe nabozenstvo - jedno jedine, paltne pre vsetkych a tohoto systemu si ty sucastou, Pandemonium, pre tych kopes cely cas a chytas tu protivnikov tohto system (aj tohto novodobeho nabozenstva) do svojich sieti - aby si ich nasledne likvidoval premyslenym sposobom.

A ty, franco, len sa uz tomu P nestrkaj tolko do r. i tak z toho budes mat velke h. - ty trkvas.

Peter Novak # DexaTide97
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-04-19 14:08:17 4ec15c5b
Zaujimavy pohlad na vieru, ale skor by som nieco take napisal o moslimoch... moj nazor je, ze ludia musia v nieco verit, a to aby sa udrzal poriadok a nenastal chaos... a co moze byt lepsie ako viera lasky???cirkev je jedna vec a moja viera vec druha!! verim v Boha a nie v cirkev. riadim sa laskou a nie nenavistou ako je to u zidov alebo moslimov, ktori vedia len nicit a zabijat... ako ked si banda besnych zvierat zmyslela, ze zabijanie v mene alaha je to spravne... keby sme boli coby len z casti tak zli ako oni, za zverstva, ktore pachaju na krestanoch, by sme ich uz davno vykinozili, miesto toho stale naivne verime, ze ked si ich prinesieme do europy a naucime ich europskemu stylu zivota, zmenia svoj postoj k nam, lenze pravda je taka ze oni bazia po pomste a zabijaniu!!!
Fulloftrue # FiveHede33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 15:10:09 5ad58ea6
To nie.. Pande.36 ..Vaša "ortodoxia " sa --aj vo Vašom vedomí musí zmeniť..lebo ostanete...."v plytkosti"! RKC plnila svoju funkciu dejinnú, má za sebou neprehľadné množstvá ľudstvu prospešných aktivít!Získala aj vládu --nad sekuzlárizáciou! Jej rozstrieštenosť --dnešná-- je vzorom pre neschopnosť byť prezentujúcou filozofiou diania! Pokiaľ sa niekto stotožňuje s "menežermy" RKC musí si byť vedomí že najmenej 10 krát viacej ľudí sa stotožňuje s princípmi RKC ---ale ju neuznáva---Sú to ľudia /v RKC/ s princípmi vzdialenými... produkcií len lásky, šťastia, duševnej a rodinnej pohody!
klopi # KyvoWavo40
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 15:17:56 58d4289b
VÝZVA NA ZRIEKNUTIE SA KRESŤANSTVA
(Vidím, že tu píše príspevky viacero kresťanov - kresťanských ovcí.)
Rád by som vás kresťanov vyzval aby ste sa zriekli kresťanstva: zbavte sa otroctva kresťanstva! Naozaj vám chcem dobre, nemyslím to ironicky, hovorím Vám to s láskou a dobrým úmyslom.
Hoci mňa v detstve silne fanatickí rodičia psychologicky zmanipulovali kresťanstvom, dokázal som sa kresťanstva zrieknuť, hoci to bolo ťažké a bola to strastiplná a dlhá cesta. Nevidím dôvod, prečo by ste to nedokázali aj vy kresťanské ovečky.
Nedajte sa opantať falošným pocitom viny, že zrieknutím sa kresťanstva sa previníte proti „všemohúcemu“ „bohu“.
Na to, aby ste sa mohli zrieknuť kresťanstva je nevyhnutné, aby ste zapli rozum. Pretože cirkev a kresťanstvo je radikálne proti rozumu, učenie kresťanstva nenávidí rozum ako taký. Aj mňa keď vychovávali rodičia v otroctve viery, pri bavení sa o kresťanských témach mi veľmi dôrazne rodičia zakazovali, aby som používal rozum.
Úplne najvyššia dogma kresťanstva je to, aby ste nepoužívali rozum.
Preto ešte raz vás kresťania vyzývam: zapnite rozum! Neverte v slepé dogmy! Zapnite aj trochu kritického myslenia! Dovoľte vašej mysli myslieť! Nepotláčajte a nelikvidujte v sebe rozum!
Potom ako prestanete v sebe ničiť rozum, bude vám všetko jasné aké je kresťanstvo bláznovstvom:
čo len pre vás môže urobiť človek Ježiš? Veď on už dávno zomrel. To je bláznovstvo, aby Ježiš mohol byť považovaný za Boha. Bol to len človek.
Ako len môžete veriť v také bláznovstvo, že Ježišova krv vám môže priniesť akúsi údajnú spásu?
Ako len môžete veriť v akéhosi osobného Boha Pánbožka? Prečo sa k nemu modlíte? Čo vám ten Pánbožko dal, okrem toho, že vás viera v neho poriadne zotročila?


franco # MohaDinu60
-
 46% ( 3 people voted )
+
2014-04-19 15:42:09 5057d10a
Prosím ..franko 60.. bežte si po svojom .. a keď Vás trápi naše kresťanstvo tak Choďte od to preč ... je treba tomu rozumieť..CHÁPETE TO?Vy tomu nerozumiete --ani historicky, ani dedične , ani vzdelanostne... ! My sme ďalej...
klopi # KyvoWavo40
-
 47% ( 7 people voted )
+
2014-04-19 16:18:51 58d4289b
Rímsko katolická církev je satanistická organizácia. Howgh.
enigmatic # GytaKene56
-
 54% ( 3 people voted )
+
2014-04-19 17:30:24 53f065c8
Niektoré "Judaistické" názorové tendencie sa smejú , lebo za niekoľko storočí prenasledovania ,/zo strany RKC/ znevažovania "jude" dosiahli stav RE.. vracia sa im to !Nikkto manipuluje s vedomím! Vedomie je manipulovateľné ---peniazmi, medializáciou, a politickým usmerňovaním! A teraz ..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 17:33:28 58d4289b
Pandemium, si hlúpučký. Naopak, nebyť kresťanstva, ľudstvo by bolo vývojovo na úpadku.
slavka # MegaPiqy41
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 17:43:26 5587b8bf
Franco, hlúpučký, nevieš, o čom hovoríš. Kričíš a vyzývaš nás, aby sme sa vzdali kresťanstva. Až raz možno ku koncu života ťa osvieti, ešet budeš žobroniť, aby si sa aj ty mohol dostať do kráľovstava nebeského.... Ale Bože odpusť im, lebo nevedia, čo činia ( inak by ste boli v predeli,.....)
slavka # MegaPiqy41
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 17:46:11 5587b8bf
Slávka, sliepočka svätá, nemusíš hneď vlhnúť z toho, že máte svoje celebračné dni kruci-fixácie modly (lol!) a kostolné vzývanie pondelkového reinkarnátora.

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 59% ( 7 people voted )
+
2014-04-19 17:58:37 d405c1fd
Spása? Ste na hlavu? Celkom zjavne ak dokážete veriť niečomu takému! Keď Vám k dverám príde ozbrojený cigáň/moslim/KTOKOĽVEK, čo spravíte, pekne ho pozdravíte, veď treba milovať všetkých, aj tých, čo nám podrežú hrdlo. Och idiocia.

Začnite myslieť viac! A začnite myšlienkou, že vy ste absolútne nič, alebo sa zamyslite nad veľkosťou vesmíru, pretože ak aj existuje nejaký Boh, bude to veľmi neosobná entita. V dnešnej dobe pri našich poznatkoch by si len ID.IOT mohol myslieť, že neexistuje iná rasa ako tá naša, život na inej báze, v inej forme. Fakt by ste išli presviedčať misionárskym spôsobom mimozemšťana? TO JE ČO ZA DEBILITU?

Takže ešte raz, aký Boh? Dostali sme slobodnú vôľu nato aby sme sa rozhodli, či budeme my chcieť byť bohmi alebo sa podriadili ľudom, ktorí si vymyslia takéhoto panáka v oblakoch. Kresťaň si vedome vyberá presvedčenie, že existuje nejaký Boh z čistej komformity! Lebo šak oni tak robia, oni čítajú tú knihu... Každé jedno náboženstvo hlása veľkú lásku a neviem čo ešte všetko dobré - ktoré z nich nevraždilo za svoje presvedčenie?

VEĎ JE TO OD ZAČIATKU DO KONCA NA HLAVU!

Sám si si bohom a tvoja matka je Zem. Keď toto nechápeš zvnútra svojho bytia, zaslúžiš si Smrť.

Mors # RudyLuby88
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-19 18:13:16 5f666ffe
..Pande 36.. veď "ju" slavku 41.. nechajte .. A čo keď sa naučí pekne spievať -- "na horuši" a bude celebrita! Je krásne nemať nepriateľov, ani v nebi ani na zemi ani v pekle---definovanom "naším " luci- férom!
klopi # KyvoWavo40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-19 18:15:58 58d4289b
KyvoWavo štyridsať, pravdaže ju nechám, ovečku našu kabaretnú, ***abojnú! Náladu mám dnes výbornú, idem do baru, taká klubová akcia, hrajú rôzne domáce grupy metalowe, satanyčne... Od siedmej až do polnoci... Zapáľte fakle, vyvalte sudy...!

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2014-04-19 18:32:06 bc7b649f
slavka, ospevovateľka vražedných kynožiacich praktík, použitých na zničenie prvotnej prapôvodnej najvyspelejšej kultúry na Zemi...na takýchto krvavých násilníckych "základoch" stojí tvoja cirkev ! ak ti toto neprekáža, zaradila si sa práve k takým, je to tvoja slobodná voľba...
Lepa # QacaLoba59
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-19 18:48:20 5c342477
Zaujímavé ,že týmto pomýleným vyznávačom tučného žida Lorbela neprekážajú súčasné bludy RKC,ktoré do nej presadili slobodomurárske lože na druhom vat. koncile- ekumenizmus,čo je opak Kristovho učenia a síce že im už kresťania nemajú ohlasovať evanjelium,aby sa odvrátili od démonských náboženstiev,ale majú ich modly mať v úcte,a kamarátiť sa s nimi ,plus satanizmus HKT.

filip # WyboCeci64
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 19:29:07 5b7f81f5
Sú sviatky jari, aj kresťanské , nie je potrebné prezentovať zmyselnosť , či nezmyselnosť istých prírodných či vraj filozofických dianí!Určite jar bola aj pred3000 rokmi aj ešte budú dĺĺĺho jarné obdobia! A vtesnať ich do nejakých ľudských osudov je zbytočne! Tých osudov sa deje dennodenne desiatky --a nie sú ani zaznamenané, ani osudové ! Mali by byť poučné! Mať duševnú pokoru nie je podmienkou existencie mať "nejakých duševných pastierov"!Hotovo!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 20:01:50 58d4289b
Naboženstvo je predovšetkým o moci, o ovládaní ľudí, o priživníctve.
koxo # SeluFuse75
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 20:23:17 6d4a9f31
Filip, Lorbelove spisy som ešte ani nikdy nečítal a ani sa asi nechystám.. Neviem čo máš za komplex s tým Lorbelom, čo ani poriadne neviem kto je, a píšeš mi to skoro takmer v každom článku do komentu :) ..Fakt mi povedz čo si mám teraz o tebe myslieť a čo si zač.. To aj iným píšeš alebo si si tak "sadol" na mňa?
Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 21:17:18 57f4c28a
Jak funguje katolická církev
Sarkastická komedie o vnitřním fungování katolické církve a jejich přístupu k mladým chlapcům.

sta # VipaCiha03
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-19 21:31:00 4e96db16
Sta,--- Veľmi nerada ,som ten hnus , pozrela až do konca. Hoci tu stále opakujem,že som ateistka,nemalo by ma teda mrzieť čo si sem vložil a kde si to splašil. Za toto by ťa mali poriadne spráskať,lebo vždy by malo platiť -ODTIAĽ-POTIAĽ!!!

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-19 22:09:58 b22983be
TOTO ADMINOVI NEVADÍ?Alebo tomu kto tu vymazáva príspevky?

Jambo # CapuSuxo47
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-04-19 22:16:10 b22983be
RKC je zjavne najmasovejsi vrah v historii ludstva.
Hansen # WywyWyjo95
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-20 00:10:58 5430d092
kto za debilka tu pod mojim nickom píše proti mne?čo som debil či nie som ?

klopy # WevuNumo78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 01:20:36 c3a0b62c
Zhrnutie:
Boh existuje, ale žiadna cirkev nie je Boh. Cirkev bola vytvorená len na to aby Boha zneužívala! Pre moc a zotročovanie.
Jan Jedlicka # LykeHihy95
-
 64% ( 4 people voted )
+
2014-04-20 07:19:08 57c58580
Patrik,si slizký ako had,lebo Lorbela si tu obhajoval ty a tvoji kolegovia z neviestky.Nebudem ti to tu hľadať v archíve a strácať čas pre niekoho,kto raz vraví tak a raz zas inak.
Neodpovedáš na tie súčasné bludy,Patrik ale zato ti vadia veci,ktorým nerozumieš.Stavím sa,že ty si bol pred Lorbelom už kadečím,najpravdepodobnejšie Russelovcom.

filip # WyboCeci64
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-04-20 07:37:59 5f662e7c
Filip, viem čo myslíš.. Tak ti to teda nájdem a pochopíš.. Ten chalan čo ho zastával mi písal aj na email takže si to pamätám.. Ale nejak si si to doplietol, pretože ten chalan obhajoval Lorbela a chcel aj môj email.. Stane sa, ale nemusíš mi tu hovoriť "slizký had", keďže si si to domotal a zakomplexoval voči mne

Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 12:03:55 57f4c28a
Filip: V archíve už asi to nenájdeme, lebo je to ešte z čias starého dizajnu dolezite.sk... V emaile mi písal toto (matias mal prezývku):
"Ahoj Patrezz.
Ako vidíš v predmete správy, píšem ti ja, Matej, jeden z
diskutujúcich tvojho článku ,,Večné peklo ? BLUD RKC ! ''."
Samozrejme ten email by bol asi na dve strany, takže ti píšem len jeho začiatok.. Tento chalan zastával Lorbela, ale ja určite nie.. Ďalej som mu písal na emaile:
"Pokoj ti.. ja mám pár otázočiek na toho Lorbera.. Nečítal som jeho knihy, ale keďže ty áno, tak sa ťa rád opýtam na nejaké veci :) Aký mal on postoj k sväteniu a zachovávaniu biblickej soboty resp. Shabbatu, času od večera do večera ? Ďalej, čo píše o mŕtvych ? Duše mŕtvych žijú alebo spia ? Čo je po smrti ?.. Mal nejakú víziu do budúcnosti ? Ďakujem za odpovede,"
No samozrejme zistil som, že mu mnoho vecí nesedí s Bibliou, takže dodnes som nečítal jeho knihy.. S tým Matiasom ako vidím mali sme hodne diskusie.. Dúfam, že tie Lorbelove spisy nechal tak po tom všetkom...
Nuž, to je z apríla 2013 ..Takže necelý rok dozadu.. Zvláštne, že si si práve toto zakódoval do mysle (aj to úplne inak a po svojom) a potom ma nazveš "slizkým hadom"..
Takže ešte mi budeš stále písať do článkov: "Ty miluješ Lorbelove bludy nie Boha a jeho slovo,ako aj všetci v tom vašom klube www.lorbelovaneviestka.estranky.sk" ??

Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 12:20:07 57f4c28a
Pre teba Patrik: zakladáš si na sobote, ktorá je v zákone, ale sám pán Ježiš prestúpil sobotu, keď s učeníkmi trhal klásky na poli. Spravil tak preto, aby nám dal najavo, že nie vonkajšie znení slova, ale na vnútornom význame. A teda človek nie je povolaný svätiť sobotu ničnerobením, ale vnútornou modlitbou. Aj Pavol vraví, nebuďte otrokmi zákona, ale obráťte sa k duchu. Preto chlapi, kým sa nepokoríte v srdci pred Ježišom, budete stále blúdiť vo vašich predstavách. Začnite rozmýšľať zo srdca, nie z vašej hlavy, ako som ja blúdil celý život. Viem, tiež vás zlý duch vo vás od toho odhovára, lenže Pozrite, aké som defakto dostal od Pána Ježiša "zaucho":

http://lorbe
r.szm.com/pisar.html


Takže s logikou nášho vlastného rozumu ďaleko nezájdeme, lebo aj Pán Ježiš hovorí (u Pavla i z Pavla): "19Lebo je napísané: Zahladím múdrosť múdrych a rozum rozumných zavrhnem. 20Kde je múdry? Kde učený v zákone? Kde dišputant tohoto sveta? Či Bôh neobrátil múdrosti tohoto sveta na bláznovstvo?"

To platí rovnako pre mňa, ale aj pre teba Filip, pre teba Patrik, pre teba franco, pre každého. Ježiš hovorí v biblii - "20Hľa, stojím pri dveriach a klepem. Keby niekto počul môj hlas a otvoril by dvere, vojdem k nemu a budem večerať s ním a on so mnou. 22Kto má uši, nech počuje, čo Duch hovorí sborom!"

Takže presťaňme byť pokrytci, a už konečne Ježišovi otvorme. A ešte jedna vec, hento výsmešné video som sem nevkladal ja, nedajte sa zviesť podpisom. Je fakt nechutné, aj ním chcú vlažných kresťanov odvrátiť od povrchného kresťanstva ku iným náboženstvám.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 16:13:44 5057d10a
*oprava: ... že nezáleží na vonkajšom znení zákona desatora (Jeho písaného slova), ale na vnútornom pravdivom a duchu prospešnom pochopení a zachovávaní.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 16:16:06 5057d10a
Stano: A čím porušil sobotu? Kde je v Biblii zakázané trhať klasy v sobotu a najsť sa?
Áno porušil, ale rabínske zákony a pravidlá, ktoré boli mimo Božieho Slova!
http://www.barankova-nevesta.estranky.sk/file/9/ro
zhovor-s-jezisom-o-biblickom-dni-odpocinku.rar

Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 19:00:26 57f4c28a
Ale toto si dobre napísal: "A teda človek nie je povolaný svätiť sobotu ničnerobením, ale vnútornou modlitbou." Naša myseľ má byť sústredená na Boha v ten svätosobotný čas (chrám v čase), a nie na seba
Všimni si, je to prikázania s najviac slovami a ešte má aj titul Zákonodarcu.. Čo myslíš? O čom je sobota?.. Ako si napísal, nie je to nič nerobenie, ale odovdzanie sa Bohu.. Cez všetko ako na to spoločnosť hľadí, Pán Boh mi je prvoradý.. Čo povedať keď niekoľkokrát boli v histórii nedelné zákony.. Alebo soboty si musel pracovať, chodiť do školy.. Tu sa dokazovala vernosť a autorita.. Človek alebo Boh..
"Dal som im aj svoje soboty, aby boly znamením medzi mnou a medzi nimi, aby vedeli, že ja som Hospodin ("Gospodin=Pán"), ktorý ich posväcujem." (Ez 20,12)

Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 19:15:32 57f4c28a
internet
anton69 # RaboRoxu77
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-20 19:42:14 c3a0b62c

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 21:20:09 5057d10a

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 21:22:41 5057d10a
Áno, Ježiš porušil prikázanie o sobote tak, ako ho povrchne chápali zákonníci. Čiže tak, ako bolo dané Židom navonok. Ako je uvedené v 2.M.20, verše 8-11 a v 5.M.5, verše 12-15. Boh tam Židom hovorí, že v sobotu nemáš robiť toto, hento, tamto, ono atď. Opäť povrchne, čisto hmotne chápané, to znamená nepracovať. Lenže hlbší význam je zrejme v tom, že nemáme nerozptyľovať svoju myseľ vonkajšími vecami, ak teda chceme svätiť deň sviatočný, ale sústrediť sa ticho a pokorne na srdce, čo nám Boží duch hovorí. Srdce je chrámom Božím, a keď je znečistené našou láskou ku zlému, tak ho najprv musíme nechať Pánom Ježišom pokrstiť, očistiť. Lebo opäť, vonkajší obrad je len potrava pre naše oči a pre dušu, otázka je či máme vôľu ho pochopiť a správne prijať - viď Ján 3,1-5. Pri takomto pochopení je potom v tomto 3.prikázaní obsiahnuté aj 1. prikázanie lásky k Bohu a k blížnemu, a zároveň i toto tretie prikázanie vychádza z prvého - viď Mareka 12:28-34. A je teraz otázka, či máme na Ježiša a jeho vôľu myslieť iba v jeden deň týždňa a v ostatné dni menej? Myslím, že taký výklad istotne nepochádza od Boha. Ale istotne máme každý deň sa snažiť o spoznanie Ježišovej vôle, a nielen v sobotu. Preto je úplne irelevantné, či kresťania navonok svätia sobotu alebo nedeľu. Skôr som presvedčený, že je pekné, že navonok sa uctieva nedeľa, ako deň zmŕtvychvstania Pána.

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 21:23:09 5057d10a
Aj tak si mi neodpovedal na moju otázku, ale v pohode :)
Patrik # VebaSydi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 22:13:38 57f4c28a
Teda odpoveď na tvoju otázku: porušil sobotu v očiach zákonníkov. Ospravedlňujem sa, nesformuloval som to jasne. Okrem toho som spravil chybu aj v "nemáme nerozptyľovať", správne má byť "nemáme rozptyľovať", ale to je jasné :)

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-20 22:49:45 5057d10a
Stanko http://lorber.szm.com/pisar.html
ty si riadny blb,keď veríš v tie Lorbelove herézy. Tak Boh,ktorý je Pravda dáva každému to,čo chce počuť a utvrdzuje ho v tom čo si myslí,lebo pravda je druhoradá a až tak moc na nej predsa nezáleží.To,že ľuďom treba hovoriť to čo chcú počuť učia dnes aj apostati v kňažských seminároch.
Ale si si nazbieral múdrostí,idiot a ešte ich aj podsúvaš iným.
Odplata bude hojná!

filip # WyboCeci64
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-21 09:18:11 4e62de36
Filip, Ježiš nie je na vine, že si ľudia urobili z Jeho učenia obrady, ktoré sú PRIAMO PROTI JEHO SLOVU: "7Ale keď sa modlíte, nežvatlite jako pohania, lebo sa domnievajú, že pre tú svoju mnohomluvu budú vyslyšaní. 8Teda nebuďte im podobní, lebo váš Otec vie, čo potrebujete, prv než by ste ho vy prosili." Pretože ľudia sú povrchní a zvádza vás svet, a nehľadáte pravý zmysel Ježišových slov. On vraví: Boh dáva každému to, čo je mu prospešné. V srdci môžeš posúdiť, čo je pravdivé a čo nepravdivé. Tak ako je povedané: Ježišovo čisté učenie dostal Lorber. ZDEFORMOVANÉ UČENIE a videnie dostávajú IBA TÍ KATOLÍCI, ktorí Ježiša úprimne milujú, ako bola napr. Valtorta, Emmerichová, alebo Páter Pio. Ty sám Ježiša nemiluješ, lebo miluješ seba a tmu a hanbíš sa k nemu prísť do Jeho svetla, zlí duchovia ťa odvádzajú od vnútornej modlitby ku vonkajšej, ružencovej. Povedz mi úprimne, keby Mária a Ježiš výslovne povedia: Ružence niesú tá pravá cesta k Ježišovi, ale obráťte sa dovnútra, koľkí z vás by ste to učinili? Nevyzýva vás Mária tiež: Modlite sa k Ježišovi srdcom? Prečo to teda ignorujete? Ja sám som túto cestu doposiaľ ignoroval. Ružence ma nepriťahovali, lebo si uvedomujem, že je to iba prázdne bľabotanie, že Ježiš učil pravý opak, ale ľudia si sami radšej zvolili falošné učenie. Preto je pre vás ponechané. Ak si pozrieš ten dvojdielny životopisný film o "pátrovi" Piovi, čo ste natočili, tak tam sám hovorí, že nemôže ísť proti cirkvi. Prečo? Pretože by tým narobil viacej škody, než by vám, vonkajším veriacim bľabotajúcim ružence, tým prospel. On mal tiež vnútorné poznanie učenia i spoločenstvo s Ježišom, ale zostával kvôli vám aj pri vonkajších obradoch, lebo tie sú len potravou pre vaše oči, a kým nad nimi nezačnete premýšľať, čo Ježiš vložil do svojich slov, dovtedy nepreniknú do vášho srdca a neosvietia vás. Je na každého slobodnej vôli, či sa chce pokoriť a Ježiša prijať, alebo chce nezmyselne omieľať prázdne reči, svojou tvrdohlavou palicou. Ty si v sebe ospravedlňuješ svoju nenávisť voči čistému slovu Ježišovmu, ktoré som zverejnil. A sám zostávaš v temnote a nepoznáš ho. Všetci sme povolaní, ale nie vyvolení. Preto je rímska cirkev neviestkou, ako si si to správne zapamätal. Čiže Ježišovo čisté učenie je poškvrnené, a kto chce, nájde čistotu v Lorberovom slove, ktoré mu samotný Ježiš daroval i pre nás všetkých a najmä pre tých, ktorí cítia, že cirkevné obrady sú len škrupinou.

viď http://lorber.szm.com/cesta/cesta_001.htm

Stano # HyxaFyjo84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-21 11:12:54 5057d10a
Nízko hodnotený príspevok


Stano # HyxaFyjo84
-
 38% ( 3 people voted )
+
2014-04-21 11:30:22 5057d10a
Keby ľudia mali vedecké vzdelanie také hlboké, ako je ich náboženské, tak by sme žili dávno v raji a nemuseli by sme pracovať.
Definitiva # MunoLyhi27
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-21 16:54:25 5faaebfb
Definitiva
Žiť ako v Raji môžeme aj dnes, ale mať nato len vedecké vzdelanie nestačí, pretože túžbu vládnuť a mať "MOC" nepotlačíš získaním vedeckého titulu, alebo áno? čo myslíš?

lucifer # FaliQuva33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-21 17:35:43 b228f123
Lol...!
Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-21 17:43:07 d405c1fd
Definitiva-
Tak využij "vedecké poznatky" z inej oblasti, napríklad z medicínskej a daj sa zaočkovať,keď tak veríš vedcom...
Ak sa dáš viackrát, budeš v raji.

filip # WyboCeci64
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-04-21 19:06:47 5f67b079
Marsovi a iným pomýleným:
Protirečíte si. Na jednej strane je zle, keď sme milí aj na neproateľov, na druhej je zle, že križiacke vojny sa bránili útokom vražednej rúhavej zberby. To sa mali nechať zabiť. Tak ako vám človek vyhovie? Mohla by som pokračovať vo vymenúvaní desiatok takýchto vecí....prosto ani tak, ani ta. Ako sa babe zasnilo.....je vo vás jed, neláska a nevedomosť. Múdri ľudia by vaše argumenti rozniesli na kopytách. Ale cez nenávisť ste bohužiaľ zaslepení....... Ťažko to súdiť, to posúdi až Boh. Ale verte mi, budete vééééľmi prekvapení. Dúfajme, že len v dobrom.

slavka # MegaPiqy41
-
 42% ( 2 people voted )
+
2014-04-21 20:39:38 5587c28c
slavkine skriziacke vypravy sa branili utokom vrazednej zberby tym, ze kade sli tade vrazdili a znasilnovali? tak toto ma pobavilo :D
one # KeneGydu10
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-21 22:23:31 58cf299f
"Argumenťi" tej ***abojnej husičky sú skutočne zábavné. Oveľa zábavnejšie by však bolo vidieť jej ksicht v okamihu jej konca, ako by bol vykrútený prekvapením že už nič ďalej nie je a žiadny raj či iný nezmyselný výmysel kostolných ideológov sa nekoná. Lol, škoda, že to nie je možné...!

:-DDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-04-21 22:52:54 d405c1fd
Uvidíme, kto sa bude smiať naposledy, vy úbožiaci.....musíte to mať dosť ťažké.... )))))
slavka # MegaPiqy41
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-21 23:12:32 5587c28c
A mimochodom, husičky sú nanajvýš vaše ženy ( ak nejaké máte), keď si zobrali takých imbecilov. Lekári, profesori..... ste im aspoň po členky?????
slavka # MegaPiqy41
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-21 23:16:34 5587c28c
Slavka,
pre pand-ebila je vrchol metalový koncert a pokec s kamarátmi rovnakého kalibru a IQ v bare. Je to arogantný, pyšný a obmedzeno - zakomplexovaný týpek, ktorý si myslí, že má patent na pravdu...Ber tu týchto "exotov" s rezervou..

Julo # TyraWime89
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-22 00:20:20 b2295299
Slavka–ty nie si nijaká kresťanka, ale nenávistná osoba, čo sa podobá v zúrivosti na tvojich „oponentov“, si ich odrazom v zrkadle. Učeníci Christa sú hneď zaraditeľní kam patria, tak ako učeníci antichrista, ktorí častujú urážkami druhých, a napríklad ako v tvojom prípade obhajujú teroristických zločincov.
Prezraď, čo máš spoločné s križiakmi, vymenuj heslovite, čo presne ťa s nimi spája, aj oni nasledovali nový kalendár, aj oni viedli dišputy a modlitby s heretikmi, aj oni dovolili ženám mudrovať o náboženstve? Ak by sa našli medzi nimi ozajstní náboženskí horlivci, tak po spoznaní tvojho učenia ťa nabodnú na koly a hodia levom. Myslíš si, že križiactvo bolo hrou?
Križiaci boli votrelcami, čo nemali právo sa rozťahovať v Božích chrámoch, ktoré nepostavili a rozširovať nevedomým masám synootcovskú herézu. Aspoň ázia bola čistá od týchto bludárov a jedine násilie a teror umožnili zašpiniť ďalší kontinent.
Zastávaš sa vrahov, ktorí vtrhli bez pozvania, oni zabíjali, nie že sa bránili. Ako Obomba sa bránil v Lýbii, rovnaký skutok, tvoje vysvetlenie je tiež rovnaké?
Myslíš, že ak si lekárka, tak sa budeme pred tebou klaňať? Žena nech o náboženských záležitostiach mlčí, pretože všetko pokazí, práve jestvovanie takých poblúdencov ako si ty spôsobuje, že sa bezbožníci utvrdzujú v tvrdohlavej neúcte k pravde. Pretože vás antichristov mylne pomenúvajú za kresťanov a vašu pýchu, zlobu, dvojtvárnosť spájajú s Bohom. Ste pohoršením ešte aj pre rúhačov.

Lidhja # JojaVime40
-
 50% ( 4 people voted )
+
2014-04-22 03:03:00 b22884a7
Nechápem.. Načo toľko slov k tak stupídnemu článku..

No toto # DyvuVeqi71
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-22 07:03:45 b2286466
No toto, napríklad na to, aby sa ukázalo, že láska a pokora u týchto indoktrinátov je len pozlátko a keď ich človek trošku podpichne, pozlátko opadne a vyvalí sa kopa hnoja. Na to, aby sa ukázalo, že rigídnosť viery umožňuje pretrvanie takých nezmyselných anachronizmov ako je podriadenosť ženy a predpoklad jej mentálnej menejcennosti.
Celkom sranda, či nie?

Pock # SihySuri34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-22 12:19:18 3ec5f361
Pock asi máš pravdu, nie je tu vidieť ani lásku ani pokoru.

Najviac ma však prekvapilo to že sa tu kde kto ku kadečomu vyjadril, ale k článku ani príliš nie. Konkrétne ma zarazila do očí bijúca blbosť na konci.

Všetci dnes môžu mať v rukách bibliu a preto niet výhovorky..
To je teda fakt kravina. Neexistujú žiadne preukázateľné dôvody prečo by mal človek čítať tie nezmysly a veriť im. Nie je teda potrebné hľadať žiadne výhovorky. Autorovi preskočilo.

No toto # DyvuVeqi71
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-04-22 12:36:43 b2286466
Slavka,----Križiacke výpravy robili panovníci a cirkev (Pápež)na koňoch.. Prosím ťa ,odpovedz mi na otázky:Tá vražedná,rúhavá zberba bola tiež na koňoch? Proti komu sa rúhala tá zberba?Ak nebudeš chcieť odpovedať,tak sa sama seba opýtaj ,kto bol útočník a kto sa len bránil!!!
Fakt tu Láska a pokora kričí,ale ( pomóc !)

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-22 13:24:59 b229bdeb
No toto, dôkaz v kruhu... Na tom je postavená celá teológia.
Pock # SihySuri34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-22 14:26:22 3ec5f361
pater pio je podvodnik :-) ziadny svatec http://www.topky.sk/cl/13/1291480/Skandal-v-cirkvi
--Svatec-Pater-Pio-bol-podvodnik--stigmy-si-robil-
kyselinou-

xyz # JuhiLena08
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 14:17:06 c350a548
Keď opomenieme tie stigmy,(taká kyselina s ktorou by si mohol ublížiť,asi ešte asi nebola), príbeh pátra Pia bol krásny. Keby sa dnes podvodníci polievali kyselinou ,bolo by jej dosť?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-04-24 15:09:16 5b7f1585
mozno toto pomoze http://antroposof.sk
Andrej # MesyKina01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-05-09 21:03:47 2ee4d0f4
a čo poviete na to, že v celej Biblii nie je ani zmienka o Jablku v rajskej záhrade?
kto vymyslel to jablko, keď sa nikde nespomína?
http://zaujimavosti.net/veda-a-technika/historicke
/biblia-spomina-adama-evu-ale-ziadne-jablko-jablon
/


CYNTHIA Veronika # JudeToha97
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-03-31 21:03:22 55d89fc5

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   ose
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

VIDEO: Tento pes byl zachráněn, a jeho reakce byla úžasná


											VIDEO: Tento pes byl zachráněn, a jeho reakce byla úžasná
Toto video ukazuje podivuhodné kvality lidí i zvířat. Často vidíme ve světě věci, které jsou dramatické, skličující a smutné, ale události jako tyto vás dostávají zpátky k vě...
Verejná mienka ako nástroj demokracie
Jak vyrobit kolečka pro ledové světy?
Prečo štrajk učiteľov nemôže uspieť

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1691 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage