Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Birmovaný komunista rieši Váhostav


Birmovaný komunista rieši Váhostav

Váhostav si robí z obetí ešte aj srandu | Kamarát je šéf SISky, spolužiak, generálny prokurátor a v parlamente má 83 za hrob verných kolesíkov. Ak niekto má možnosť zistiť, kto je za schránkovými firmami, respektíve zabrániť

tomu, aby schránkové firmy získavali verejné zákazky, je to Robert Fico. Lenže práve ako na potvoru, on to chudáčik nevie.

Váhostav a získavanie verejných zákaziek

Skutočnosť je tá, že Váhostav je roky úspešný v získavaní verejných zákaziek, a keď už nevie, ako okradnúť štát, okradne stovky malých živnostníkov. Robert Fico nielenže nekoná, on to ešte aj ide obhajovať že vraj za všetko môžu Radičová a Figeľ, lebo tlačili firmy do nízkych cien. Bohvie, za čo drží Juraj Široký Roberta Fica, ale ten stisk musí byť riadne pevný a dlhodobý.

Ako Fico zháňal peniaze

Možno to súvisí so spôsobom, akým Smer vznikol (zakladateľskými zmluvami), možno so spôsobom, akým Fico zháňal peniaze (vlastnou hlavou), v každom prípade výsledok je snaha obhájiť neobhájiteľné požiadavka čo najnižšej ceny je totiž nielen legitímna, ale aj jediná správna. Samozrejme, pri splnení všetkých predmetných noriem.

Spoločná deľba lupu a klamstvá

Politická strana držiaca pokope len kvôli spoločnej deľbe lupu je nevyhnutne odkázaná na klamstvá. Preto vôbec nie je prekvapivé, že podľa demagog. sk päť najväčších klamárov v politike sú Paška, Kaliňák, Fico, Čaplovič a Maďarič. Výsledkom sú klamstvá na dennom poriadku a niektoré z nich také očividné, že je to už len na smiech.

Váhostav si robí z obetí ešte aj srandu

Klamať a kradnúť, to im skutočne ide. A draho zaplatený, kvalitný marketing rovnako. Preto na otázku, kto im toto vlastne ešte žerie, je odpoveď úplne jednoduchá tí, ktorých sa podarilo oklamať. Ak v prieskume vyjde, že sa treba hlásiť k birmovke, tak z ateistického komunistu je zrazu birmovaný demokrat. Ak prieskum povie, že väčšina voličov je na strane podvedených živnostníkov, nie je problém, Robert Fico ich začne ľutovať. I keď ani len netuší, ako to je nevedieť svojim zamestnancom vyplatiť mzdu alebo bezmocne sa dívať na Váhostav, ktorý si z obetí ešte aj srandu robí založením stránky mrzinasto. sk. Ak by ich to skutočne mrzelo, tak by predsa nerobili podvody a neposielali peniaze na Cyprus. A ak by boli aspoň trošičku úprimní, stránka by sa volala mamevasvsetkychnahaku. sk.
Author: richard sulik # QuguValo50
Slovensko2015-04-1512
-
 47% ( 9 people voted )
+
Prosíííím Vááás...dajte pokoj . Každá sranda trvá paru minúút. Koľko toho je už pod kobercom. Už aj GORILY majú mladéééé a nič...A VEĹKOPOLITIK Európsky R. Sulík ..ak má argumenty--tak trestné oznámenie...lebo tým pádom je právne postihnuteľný tiež---lebo vedel a nekonal.... Ide Prvý máj, -- potom Moskva --prehliadky--- leto--- prázdniny--a všetko zabudnuté ...a štartujeme vzájomné "kydy" predvolebné...no nie je tu " TEATRA" dostatok...
klopi # KyvoWavo40
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-15 18:43:35 58d4289b
Sulík nebirmovaný , ale uslintaný penis
Richard Osoleny # MesyTute11
-
 58% ( 2 people voted )
+
2015-04-15 19:40:07 b070b771
Sulík nebirmovaný , ale uslintaný penis
Richard Osoleny # MesyTute11
-
 50% ( 2 people voted )
+
2015-04-15 19:40:07 b070b771
Autor Richar Sulík. Len prečo nepovie že tie zmluvy podpisoval jeho koaličný partner Fígel? Zbytočne kecy, váhostav je súkromná firma a štát by do toho nemal zasahovať a už vobec by nemal zaň platit dlhy. Podnikanie nesie aj riziko.
Kecy # XaviSihi19
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-15 21:23:07 57f4ff3c
O kauze viem iba toľko, že prebehol súd, ktorého rozhodnutie o nízkom odškodnení vyvolalo víchricu nevôle medzi vymáhateľmi „práva“, z ktorých azda nikto sa neuchádza o miesto sudcu, aby vyčistil etatistické súdnictvo. Reči a nie kroky nápravy a vylepšovania je ich heslo.
Malým živnostníčkom rozbili kolienka, poľutujem ich námahu, pridali sa ku víťazovi verejných zákaziek, aby aj oni aspoň časť výpalného ukoristili pre seba, ale konečne ich realita prebúchala. Je prirodzené, že ak veľká firma má kamaráta na vysokých miestach, že to boli práve oni, kto uspel a získal zákazku, takže všetko mohlo ostať iba im a remeselníkov nikto kalašnikovom nenútil podpísať spoluprácu, mali si vopred zisťovať charaktery aktérov a serióznosť ich prístupu.
Problém sú faktúry. Nijaké peniaze na ruku ihneď, potom nijaká práca, žiadne dodanie tovaru, služby. Dátumy splatnosti je akoby večný odklad, predpokladá nekonečné spory a naťahovanie sa o každý groš, nehovoriac o úbohom sa priživovaní Sulíka.

Melchisedech # NekiJequ84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-15 22:37:24 b228d5f9
Sulik, zalez niekam do diery. Tvoji sukmenovci boli pri moci, ked sa tunevovalo Branisko a dalsie stavby. Ked si bol pri zezle Ty, uz vtedy sa zizvnostnici stazovali, ze velki neplatia. Preco si s tym nic nerobil ty farizej. Este teraz mate napakovane ucty vo Svajciarsku zo slovenskych dialnic. Pravica privatizovala statne monopoly a kde isli peniaze? Mali tu stat 6 prudove dialnice. Ale ako vieme najvacsi zlodeji su stale praviciari. Este ze bolo z coho kradnut, ked Vam to vsetko "zli" komunisti vybudovali. Od 89 teho sa nevybudovala ani 1/4 z toho co za rovnaku dobu za sociku. Tak sa zhrab a nemudruj.

TITAN # PypaWuly62
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-15 22:54:22 b28fd6da
loading...
Toto je odkaz pre najvacsieho birmovneho otca tejto krajiny:
https://www.youtube.com/watch?v=XogpSm0PZ6Q

TITAN # PypaWuly62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-15 23:09:45 b28fd6da
Pohovor o kseftoch s Kocnerom, trochu nas ohur, lebo inym uz naozaj nemas cim.....
STORM # CabiJote37
-
 45% ( 1 people voted )
+
2015-04-15 23:11:51 b2283540
A nezabudnite volit tych istych rozkradacov a vlastizradcov stale dookola (aj cervenych aj modrych aj fialovych), idealne pod heslom "ked uz maju nakradnute tak uz kradnut nebudu" :)
Aky ludia, taka vlada a taka krajina
DOBRE RANO SLOVENSKO

MM # SidaSafa91
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-16 13:13:44 d94b4912
No dobre..MM91.. A koho určite ne vol iť. Navrhnite..meno: ..... priezvisko... a odvážne s vypnutou ...touto--hruďou---lebo, ja som už napísal.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-16 18:45:14 58d4289b
Nevolit nikoho kto tam uz bol, cim dlhsie su pri koryte tym menej zabran maju. To plati aj vseobecne pre daku stranu. A zaviest povinne volenie, nie ze len banda okolo dakej strany pride si zvolit tych svojich dookola a ostatni sedia doma pri nete alebo po krcmach a nadavaju.
MM # SidaSafa91
-
 55% ( 1 people voted )
+
2015-04-17 07:38:14 d94b4912
Ono ani "perešská Norika" ešte nebola zvolena...MM91.. a čo keď.. Ja viem chcel ste čosi..MM91..o povinnom....teda znížujúcom slobodu.. ani tú stranu ste nemenoval ..a my tu v krčmičke vieme presne a definitívne.. aj menoslovne zdôvodniť ..za a proti... A mentorovanie bez zdôvodnených návrhoch je furt len to známe---prdenie do korýtka z múkov ..však.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2015-04-17 21:04:38 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0278 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made