Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Asociačná dohoda medzi Ukrajinou a EU je podvod-!!!


Asociačná dohoda medzi Ukrajinou a EU je podvod-!!!

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Monday, December 02, 2013 2:41 PM
To: 'spravodajstvo@stv.sk'; 'tipy@ta3.com'; 'noviny@joj.sk'; 'nazory@markiza.sk'
Cc: ........................................ ........................................ ............

 

Subject: Asociačná dohoda medzi Ukrajinou a EU je podvod-!!!

 

 

 

Dobrý deň dámy a pani.

Email je venovaný zmanipulovaným médiám v SR.

 

 

      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;     Ukrajinci podpísaním asociačnej dohody s EU by museli prijať legislatívu EU a v priebehu 10 rokov prijať množstvom antisociálnych  reforiem, ktoré by mali negatívny dosah na najslabšie vrstvy obyvateľstva a viedli by na Ukrajine k surovej až  brutálnej auto genocíde ukrajinského obyvateľstva a katastrofálneho zadlženia Ukrajiny podobne, ako sa to dialo v strednej Európe a tak uroujeri by si našli nove trhy pre a super lacnú pracovnú silu v tomto priestore,  čo si dnes bežne zmanipulovane obyvateľstvo Ukrajiny zástancami,  euroujermi Timošenkovej a Vladimíra Klička a ďalších kreatúr tretieho odbojného sektora podporovaného zo zahraničia finančným systémom z USA a EU .

 

      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;     Z ge opolitického postavenia by USA a EU čiže NATO sa super  veľmi priblížilo na priami kontakt k Rusku na veľmi veľkom priestore a začalo by klásť neprijateľné podmienky Rusku na jeho ovládnutie či deštrukciu krajiny alebo neskôr na totálne zničenie Ruska,   čim by dosiahlo aj na širokom geopolitickom priestore priblíženie sa aj  k Čine na totálne  podmanenie si Číny a ďalších krajín v Ázií,  čim by si mohli absolútne ovládnuť a zotročiť ľudstvo našej planéty.

Nepodarilo sa im to počas druhej svetovej vojny a tak sa o to pokúšajú znova aj za cenu rozpútania tretej svetovej vojny, len aby si ochránili dolár a euro.  Politikov, média už majú pod prstom a kresťanstvo a morálku ľudí sa snažia rozložiť

 

 

      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;       Ja osobne nemám nič proti vierovyznaniu judaizmu či iných vierovyznaní sveta a to,  ako museli nevinní židia  trpieť v koncentračných táboroch  počas druhej svetovej vojny z celého sveta, keď oligarchovia židovstva stvorili a nepriamo dopomohli sa dostať k moci a Adolfu Hitlerovi a postaviť ho proti Rusku, financovať počas vojny bojujúce strany  Rusko a Nemecko či ďalšia krajiny, čím veľmi zarobili na druhej svetovej vojne a tak aj preto muselo zomrieť 60 miliónov ľudí sveta. Famílie, oligarchovia židovstva, chazarov v minulosti aj dnes zostanú  pre mňa iba primitívny  hnus, keď nikdy neboli potrestaný ľudstvom našej planéty . Nakoniec si môžete prečítať poznatky a vedomosti poľského žida, ktorého si vážim a ctím,  ktorý prežil koncentračný tábor  a opísal svoje poznanie s priateľmi v knihe NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’ od

  Augusta Kowalczyka a jeho priateľov. http://www.relay-of-life.org /cz/chapter.html

 

 

Ak ide o Ukrajinu.

USA a EU si za opozičného ľudového  kritika Ukrajiny zaplatili? Koho? Tentoraz populárneho boxera Ukrajiny Vladimira Kličkova, majstra sveta v boxe

 

      ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;      & nbsp;       ;      &nb sp;      & nbsp;       ;  Tentoraz si nedám si servítku pred ústa.

 

V. Kličko, profesionálny boxer a majster sveta  je v službách nadnárodnej židovskej oligarchie. Tie prachy, čo za to dostane, by si nespotreboval za 2 životy.

 

 

Veľmi jednoduché a prehľadné. Kto to nepochopil, tomu niet pomoci alebo kope za rovnaké farby.

 

Kličko si hľadá miesto v politike, keď skončí s boxom a je mu to celkom jedno, aké budú obete-!!!

 

 Oligar chovia, chazari židovstva hľadajú nové trhy, lebo kolaps ekonomiky západnej Európy sa blíži.

 

Kličko (obaja) je ďalším Schwarzenegrom, ktorý bude teraz splácať svoj dlh za to, že mu umožnili zarobiť si športom. Navyše je určite ideologicky tak spracovaný, že si ani neuvedomuje, že slúži, ale myslí si, že bojuje za pravdu...

 

Je to moje hlboké presvedčenie a názor.

S pozdravom Jozef Varga z Košíc

 Author: Jozev Varga # JawaReca96
Svet2013-12-029
-
 79% ( 33 people voted )
+
"prijať množstvom antisociálnych reforiem, ktoré by mali negatívny dosah na najslabšie vrstvy obyvateľstva"Lebo dnes sú zákony na UA výnimočne pro-sociálne a najchudobnejší tam majú zabezpečené všetko čo potrebujú.


TRT makový...


Dôchodok: 40 E
Dobrý plat: 150 E
Úplatok pri nástupe na VŠ: 2000 E


Ceny v mestách 3/4 našich.fuko # PejoVovy77
-
 50% ( 4 people voted )
+
2013-12-02 19:42:20 4e623303
Jozefe Vargo, bezva postřehy!
zero # MotoLile18
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-12-02 19:43:08 55478017
Ukrajina je parlamentnou demokraciou, forma vlády - republika s polo prezidentským systémom. Zmeny Ukrajinskej ústavy, ktoré vstúpili do platnosti 1. januára 2006, znamenali oslabenie pozície prezidenta a posilnenie právomocí parlamentu. Hlavou štátu je prezident, ktorý sa volí vo všeobecných voľbách. Predsedu vlády – i vládu – menuje a odvoláva parlament, Najvyššia Rada Ukrajiny, v ktorom zasadá 450 poslancov. Existuje celý rad menších strán, ktoré sa pred voľbami spájajú do koalícií.
Na Ukrajine dnes žije cez 45 miliónov obyvateľstva a v Kyjeve protestuje za nové predčasne voľby asi pol milióna ľudí.
Keď na Slovensku protestovalo 100 tisíc ľudí, tak k novým voľbám nikdy nedošlo.
Porovnajte pomer protestujúcich:
Ukrajina 1-protestujuci / 85 - neprotestujúcich
Slovensko 1- protestujúci / 100 – neprotestujúcich
A čo tak referendum za nové voľby? Bolo by to spravodlivejšie.

demon # GunaVaho51
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-12-02 20:58:12 3ec5e27c
EU by si výrazne polepšila, ak by dostala Ukrajinu na svoju stranu. Vojská NATO by sa dostali na hranice s Ruskom a EU by zahltilo ich trh podobným potravinovým humusom aký máme teraz aj my. Vzniklo by množstvo dílerov, ktorí by predávali západný tovar a Ukrajina by skončila bez armády, vedy, poľnohospodárstva a technických závodov tak ako sme skončili aj my. Mali by milióny vyskoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí by museli za prácou vycestovať von z Ukrajiny. Proste krásna budúcnosť cez politikov, ktorí predajú aj vlastnú rodinu, len aby boli za vodou. Hlavne takých aký sú Tymošenková a škoda, že aj Kličko, ktorý absolvoval asi už aj Stanfordskú univerzitu, keď sa dal do služieb tretieho sektora a dúhových revolúcií. Dúfam, že aj napriek problémom sa Ukrajina neprikloní k EU, aby tak nemusela kráčať cestou úplného rozkladu krajiny bez hraníc. Dobrý článok pán Varga.

valdo # PucyXoxe53
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-12-02 22:14:38 b228270b
Nechapem, ako niekto moze ist demonstrovat a dobrovolne chciet urobit samovrzdu. Od Ukrajiny chcu, aby odstavila priemysel aby odstavila polnohospodartvo, presne ako to urobili u nas a ostatnych vychodoeuropskych statov ktore vstup do EU zdevastoval okrem toho, chcu zkazat export do EU, ale export z EU bude prekvitat To znamena, ze podla asociacnej dohody sa zo zobraka stane v priebehu roka MRTVOLA pekna prespektiva a hlavne uplne super motiv na demonstracie. Hlavne ze par zidov zbohatne
Hansen # PyleXowi88
-
 71% ( 7 people voted )
+
2013-12-02 22:14:44 bca2a633
som sa zasmial že vyrazne priblížila k číne,


však čina je ich koloia ale ofečkam to jaksi nechce dojsť,no ono žid zo sionu sa tým chluniti nemože,lebo by to nebolo dobre ,aby vedel putin o tom,


no čo už ťažko vysvetliť daktorým ľudom o tej čine,komunistickej,hehehe


ta davno nieje komunisticka ale fašisticka vdaka židovi zo sionu,a chudaci chudobní ľudia v nej,su zdieraní všetkmi tymi demokratickými kapitalistickými korporaciami zo zapadu čo maju v hube kopu prav p pre pracovníkov teda robotníkov aby neošlo k omilu,a demokracie,ale len v hube pre ovečky,

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-02 22:26:11 55d88d6a
loading...
Treba bojkotovať EU najmä nenakupovaním ich brakového tovaru. My v rodine to už robíme dosť dlho. V prvom rade potraviny.

tg # BamiWyla17
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-02 22:44:47 5f69fe50
Vsak nech sa Ukrajina prida k EU. Rusko na plynovodoch veducich do EU zatvori kohutiky a pomsta pre EU bude jak vysita. A to by sa aj zislo urobit. Potopit EU a hned by sa aj nam tu lepsie dychalo, nie len na Ukrajine. Vsak keby nepadol tu komunizmus tak zapad by davno skrachoval. A zapad zas nema co zrat tak musi ozobracovat dalej na vychod.
sudo # XoxuDija47
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-12-03 00:46:30 55ede029
Tá dohoda nie je asociačná, ale ASOCIÁLNA!!!
ushiro # JahaRejo13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-03 22:47:47 55ede335

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   še
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Vláda SR, zamyslite sa!


Vláda SR, zamyslite sa!
Bleskovka! Opäť vyhasol ďalší život Slováka. Spôsobom, ktorý je mimoriadne drastický. Nie slučka v stodole. To je nič. Ísť v ústrety lokomotíve. Slováci sa hádžu pod vlaky už ...
Európska komisia je vraj málo byrokratická
ROZHÁDANÍ LIBERÁLI
98 procent oceánského dna u kalifornského pobřeží pokrývají mrtvoly mořských tvorů, takhle to vyrostlo z 1 procenta před Fukušimou

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0624 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles