Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako postaviť stabilnú vládu?


Ako postaviť stabilnú vládu?

Béla Bugár za stranu Most-Híd a Andrej Hrnčiar za stranu Sieť oznámili, že pôjdu rokovať so Smerom. Spravili tak po tom, čo oznámili, že so Smerom rokovať nepôjdu. Ich hlavným argumentom je, že Robert Fico postaví stabilnejšiu vládu

o čom si však dovolím pochybovať.

Ľavicová koalícia pod vedením Roberta Fica bude mať spolu najviac osemdesiatpäť mandátov (Smer 49, SNS 15, Most 11 a Sieť 10). Avšak už poslanec Miroslav Beblavý a ďalší dvaja poslanci Siete (Katarína Macháčková a Igor Janckulík) sa vyjadrili, že ak Sieť pôjde do koalície so Smerom, oni stranu opustia.

Koalícia Roberta Fica začne teda nanajvýš s 82 poslancami, a to ešte nepoznáme názor napríklad Lucie Žitňanskej, pána Petra Kresáka a podobne.

Pravá stabilita

Naproti tomu, pravicová koalícia by mala 87 poslancov a z nich zatiaľ nik neavizoval, že by v prípade vzniku pravicovej koalície pod mojím vedením opúšťal svoju stranu.

Navyše, ak by sme takúto pravicovú koalíciu zostavili, nechali by sme každému poslancovi podpísať, či súhlasí s programom vlády. V tom prípade je úplne jedno, či koalícia pozostáva zo štyroch alebo zo šiestich strán. Rozhoduje počet poslancov, ktorí sa podpísali pod program vlády.

Pravicová vláda, i keď zo šiestich subjektov, má teda vyšší predpoklad stability. Navyše, Boris Kollár si nárokuje len na jedno miesto vo vláde, konkrétne ministerstvo zahraničných vecí, a prenechá mne, aby som vybral najskúsenejšieho diplomata, akého Slovensko ponúka. Miroslava Lajčáka, napríklad.

Áno, je pravda, Béla Bugár a Andrej Danko nemajú k Igorovi Matovičovi vrúcny vzťah, no to nie je podstatné ak si podelíme zodpovednosti a úlohy a dohodneme sa na programe, stačí, ak jednotliví predsedovia budú v kontakte najmä so mnou.

Nezabudnite na voliča

No a sú tu ešte aj voliči. Viac ako osemdesiat percent voličov Mosta a aj Siete si neželá, aby strana, ktorú volili, išla so Smerom. Takmer deväťdesiat percent voličov volilo tieto strany, lebo majú problém s korupciou, ktorú sem zaviedol Smer.

Dovolím si povedať, že koalícia Mosta a Siete so Smerom tieto strany zničí. V prípade Mosta to Bélovi Bugárovi môže byť jedno, v politike si už svoje odžil a stranu vie zlúčiť s SMK. Avšak v prípade Siete táto možnosť nehrozí a aj jednotliví poslanci by si mali premyslieť, či si chcú nechať zničiť reputáciu len preto, že Radoslav Baran potrebuje splatiť dlhy.Author: richard sulik # QuguValo50
Slovensko2016-03-1412
-
 60% ( 5 people voted )
+
Riso nemal si sa zaplietat s fetom a homosmi. Ostal si v mensine. Zazni bongo a snivaj o tom ako raz budes preceda, he.
Hoblik # XynaWula89
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-03-14 18:23:16 55d8893b
Tu vyvstáva jediná jedna otázka...Tvrdenia napísane autorom sa dajú presne aplikovať na "jeho "stranu. Prečo dopredu . i teraz a v budúcnosti nevstúpil do " mačko-psej"kombinácie so SMER om a primo počas tvorby vlády nepresadil svoje priority, tak ako to robia dnes tie " odíjdené " pravičiarske "tri" strany. Veď každý deklaruje STABILITU, PROSPERITU, BEZPEĆNOSŤ... To ste chceli všetkých doterajších pozatvárať, vymeniť, a začať od znovu.....hodnotovo tvoriť , zneužívať , kradnúť... či ináč manipulovať....Ale i v EU parlamente je Vám réžia slušne hradená...i TV v D dá zarobiť...slušne..a čo ..TA NE.
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-03-14 18:46:00 58d4289b
Stačí ak sa každí obzrie v svojom okolí, v meste či dedine. Do 89. boli všetci špinavci v KSČ. Po 89. boli po krátkom čase všetci v HZDS. Teraz sú v Smere. Vždy sú tam kde treba. V mojom meste som zaregistroval, že sa niektorí špinavci začali zoskupovať v SNS. Preto som túto stranu nevolil, aj keď pôvodne som chcel. Tak sa mi vidí, že som urobil dobre. Myslel som si, že bez Slotu bude mať SNS charakter. Môj postreh mi potvrdil, že SNS a Smer kuli pikle už dávno pred voľbami. Čakám ktorá strana si začne preverovať svoju základňu, aby sa stále tí istí špinavci do nej nedostali.
milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 20:54:12 57f4fff1
milan, klameš! veď nevieš ani jedného pomenovať!
Urbi et Orbi # RoseLomu64
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-14 21:31:05 b2292197
Neklamem. V mojom meste ich poznám aj po mene. No a Padrino, s tebou škoda debatovať. Špinavec je len veľmi pekne pomenovaný ten, čo kradne, klame, podvádza, udáva, špehuje, uráža atď. Ty chceš povedať, že v svojom okolí nevidíš špinavca? HZDS vzniklo po krátkom čase po 89. Ak nechceš rozumieť o čom so písal, aspoň neurážaj.
milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-15 18:50:33 57f4fff1
A čože si sa tak rozčertil? Trafená hus?
milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-15 19:02:47 57f4fff1
loading...
milan, ich mená tajíš, teda ich kryješ. bojíš sa to napísať, aby si im neublížil. teda budú aj naďalej bašovať.
Urbi et Orbi # JabeKajy85
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-15 20:11:54 b2296687
Máš pravdu. Ale musím sa priznať, že nechcem ublížiť hlavne sebe a svojim. Áno mám strach. Som slabý, pretože som bezbranný. Obyčajný človek. Nemám potrebné konexie, ambície, peniaze, poctivo pracujem celý život, nekradnem, nešpekulujem, mám len to, čo som si poctivo zarobil a som spokojný s tým, čo mám. Nechcem si pred dôchodkom pokaziť život.
milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-15 21:37:55 57f4fff1
Prečítal som si , okrem iného ,/dôslednejšie aj s komentárom/, volebný program ĽS-NS. Ak by sa tie "predstavy " splnili určite by sa Slovensko posunulo dopredu. Aj súčastna tvoriaca sa vláda určite niektoré "predstavy "/predvolebné/ musí --možná v modifikovanej podobe --akceptovať. Problém však nastal , keď som chcel vidieť isté kroky , náznaky ,realizačné postupy , riešení tých 10 bodov . No..,ostalo to v polohe skôr hľadania. /Ale viem si predstaviť isté čelné persóny ĽS-NS v čiernych uniformách s "dvojkrížami" ako zabúchajú na centrálu NATO a zahlásia "robte si so svetom čo chcete" my ideme " tá het"...a oni sa ..pototo.../. Teda realizačné postupy....vlastne potupy...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-19 06:20:59 58d4289b
Ale zase v tých osadách ---a v čiernych uniformách --- určite by OSADENSTVO "ZDYNAMIZAVALI" -- k všeobecne prospešnej AKTIVITE. To si viem tiež živo...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-19 06:35:32 58d4289b
A k tým postupom ..realizačným volebného programu. Hneď prvý bod o "kradnutí, rozkrádaní ..aj zo strany politikoch"..pekne napísané! Treba však mať na zreteli ..čo si pamätám ..nikdy u nás nebolo dovolené kradnúť . V minulom režime to bol "sakramensky tvrdý" zákon " ROZKRÁDANIE MAJETKU V SOCIALISTICKOM VLASTNÍCTVE.." a predsa----, v súčastnosti je to tiež "slušne " legislatívne ošetrené... a ..ani nehovorím ..HAJAJÁÁJ..Teda ako to vymáhať .../sekaním rúk asi nie , tu našou Spišskou --Levočskou klietkou..to by sa tie plúvance zmyli a "jedem dál"/...by som sa rád dozvedel..
Klopi # QosyDeno63
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-19 07:01:36 58d4289b
A návrh na riešenie pre ..R. Sulíka50--Keďže zatiaľ ani vo vláde ani v NR nechce byť..Teda v EU parlamente ..vzhľadom na jeho "jednoznačnosti predvádzané aj v Nemeckej televízií " ... začne presadzovať tézu :že integrácia naších neprispôsobivých /analógia s migrantami / nemá nič spoločné s obmedzovaním slobody , ľudských práv či rasovo-diskriminačné "pozadie"...Totiž následne skoro povinné 3-4 ročné pobyty 14-18 ročných vo voľných kasarenských priestoroch ,s kunkrétnou 4-hodinovou VPP činnosťou, 4hodinovou výukou profesnou a cca 2-3 hodinovým programom pestovania hygienicko-sociá- spoloč---rodinn- rozpčtových-aaa-správaní sa nie je nič iné ako snaženie o integráciu./i pracovné návyky, i vzdelanie, i hygienicko-spoločenské správanie..a financie z VPP..a časť z EU, štátu../ A bol by ste slávny ..a vytesaný v kameni..pozlátenými písmenami...a tak..len Táááák..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-03-20 09:20:06 58d4289b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   sede
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Kult státu a sexualizace všeho


Kult státu a sexualizace všeho
Dnes opravdu nemám čas něco psát, ale když musím, tak musím. Občas nějaký problém vytane a vy se k němu vyjádřit prostě musíte. Pravdou však je, že Stát je kult. Dokonce ani ně...
Svět není spravedlivý
Novozélanďan spáchal sebevraždu kvůli obvinění z rasismu
FRANCIE ZAKÁZALA RENTGENOVÁNÍ KAMIONŮ NA HRANICÍCH: RENTGENY PRÝ POŠKOZUJÍ ZDRAVÍ ILEGÁLNÍCH IMIGRANTŮ

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0301 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made