Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ak sa nedáte zaočkovať, do troch dní zomriete


Ak sa nedáte zaočkovať, do troch dní zomriete

Chcem vám povedať príbeh o tom, čo sa stalo, keď som sa porezal doma nožom a odmietol som očkovanie proti tetanu. Chcem sa podeliť o tento príbeh nie preto, aby som ukázal príklad toho, čo sa zakaždým stane alebo nestane, ale skôr ako príklad toho, ako je dôležité mať otvorenú myseľ a klásť otázky pred tým, ako slepo prijmeme tvrdenia.

Pred niekoľkými rokmi som sa zahĺbil do štúdia vakcín, ich účinnosti a bezpečnosti po tom, ako som počul čoraz viac správ o ľuďoch, ktorí utrpeli poškodenie vďaka účinkom vakcín. Medzi ľuďmi vládne nešťastná viera, že vakcíny sú úplne bezpečné a že to vedecké štúdie preukázali. Som tu aby som povedal, že to nie je pravda. Bez ohľadu na to, že existujú štúdie potvrdzujúce účinnosť a bezpečnosť vakcín, existuje celý rad štúdií, ktoré dokazujú ich nebezpečenstvo a nedostatočnú účinnosť.

Stačí prehľadať web, pozrieť sa do časopisov, kníh, štúdií, dokumentov a príbehov lekárov, ktorí o tom hovoria a získate viac informácií. Buďte opatrní so zdrojmi z oboch argumentujúcich strán. Ale už samotná existencia debaty ukazuje, že je dôvod na opätovné zhodnotenie vakcinácie. Avšak urobiť na tomto mieste rozhodnutie bez ďalších vedomostí o vakcinácii je nezodpovednou voľbou. Obzvlášť vzhľadom na množstvo informácií, ktoré sú dnes k dispozícii. Nepoviem vám, ako sa rozhodnúť, ale chcem vás upozorniť na nebezpečenstvá, číhajúce na oboch stranách.

Môj príbeh

Raz večer som rezal sladké zemiaky, keď som pozrel dole a zistil, že medzi plátkami zemiakov sa nachádza aj slušná časť môjho malíčka. Stále neviem, ako sa to stalo, ale stalo sa. Okamžite som vedel, že bude treba šitie alebo lepenie, aby sa rana správne zahojila. Po dezinfekcii peroxidom vodíka som s priateľkou skočil do auta a šli sme do nemocnice.

Po príchode sme prešli bežným postupom na pohotovosti, papiere, meno, zdravotný preukaz, atď. Odtiaľ som išiel do liečebnej miestnosti, kde som čakal na lekára asi 30 minút. Pri posteli, na ktorej som sedel, sa objavil mladý lekár a predstavil sa. Zdal sa priateľský, milý a ochotný pomôcť. Pozrel sa na moju ranu, zhodnotil situáciu, vypočul si môj názor na liečbu a odsúhlasil ho. Bolo to lepidlo. Potom sa ma spýtal, či som v posledných rokoch dostal tetanovku. Poslednú som mal vo veku 26 rokov, tak mi teda povedal, že zároveň urobíme vakcináciu. Odvetil som mu, že si to premyslím. Samozrejme, bola to súčasť zdržiavacej taktiky, keďže som nemal v úmysle dostať vakcínu, keď som šiel do nemocnice. Lekár tlačil ďalej. "Mali by ste dostať vakcínu, pretože ak nie, mohlo by to mať pre vás fatálne následky." Vtedy som sa ho rozhodol opýtať, aké sú ingrediencie vo vakcíne. Bol z toho trocha zmätený a nebol si istý, ako odpovedať. Skončil tým, že sú v nej rozdrvené kúsky mŕtvych baktérií, ktoré ma ochránia pred tým, aby sa živé baktérie stali v mojom tele toxickými. Teoreticky mal pravdu. Potom som sa spýtal: "Obsahuje táto vakcína thimerosal?" Pozrel na mňa a odpovedal: "Nemám potuchy, čo to je." Tak som mu povedal, že je to sodná soľ etylortuti a bolo preukázané, že spôsobuje neuralgické poškodenia. Toto bol bod, keď sa veci zmenili.

Zasmial sa pre seba, akoby bol presvedčený, že verím v nejaké konšpiračné teórie. "Väčšina toho, čo počujete o očkovaní, nie je pravda. Existuje len pár vakcín, ktoré majú nepriaznivé účinky na ľudí." Je dôležité poznamenať, že až doteraz a aj po zvyšok svojej návštevy som bol pokojný a milý, ako len človek môže byť pri rozhovore s inou osobou. Povedal som: "Niečo môže byť preháňanie, ale robil som si aj vlastný výskum a rád by som sa spýtal pár otázok, ktoré z neho vyplynuli." Odvetil blahosklonným a nahnevaným spôsobom: "No, nemám so sebou informačné materiály a nemyslím si, že tieto vakcíny sú nebezpečné, ale je to stále vaša voľba." Viac sme nehovorili a minútu alebo viac bolo ticho. Vyplnil nejaké papiere a spýtal sa znova, či chcem dostať injekciu. Odvetil som mu, že nie. Potom povedal: "Dobre, nechám to na vás. Môžete dať sestre vedieť, ale v podstate buď dostanete vakcínu, alebo do troch dní zomriete. Tetanus môže byť fatálny, je to vaša voľba." Tu sa naštvane usmieval, pretože nemohol uveriť, že som spochybnil a napadol jeho autoritu. Nechal ma s mojím rozhodnutím a jednoducho odišiel preč. Žiadne "dovidenia" ani "pekný večer", nedostal som šancu poďakovať mu, nič. Proste sa otočil a odišiel preč, akoby so mnou nechcel nič mať.

Keď prišla sestra, spýtala sa ma na injekciu. Keď som odmietol, dala mi rýchle vysvetlenie, že to nie je tá najlepšia voľba a že by som mal dostať vakcínu v najbližších troch dňoch, inak by som mohol zomrieť. Potom, čo som odišiel z nemocnice, som premýšľal o celej skúsenosti a uvedomil si, že by mohlo byť dôležité zdieľať tento príbeh, keďže sa v ňom objavili niektoré zaujímavé veci.

Otázky a výskum

Nechcem generalizovať, ale nie je to prvý prípad, o ktorom som počul, keď sa lekár urazil, pretože jeho autorita bola spochybnená pacientom. V mojom prípade to bol jasný pokus o vzbudenie strachu pred smrťou, keď som odmietol poslúchnuť lekárove arogantné príkazy. Bolo úplne jasné, že moje otázky z neho urobili veľmi nepríjemného a nezodpovedného lekára. Jednu vec by sme mali mať všetci na pamäti. Každý osoba na tejto planéte je človekom a všetci sme si rovní. Nikdy by sme nemali pozerať na druhého ako na autoritu ohľadom čohokoľvek, ale mali by sme jeho skúsenosti použiť spolu so svojimi a formulovať vlastné pocity a informácie bez toho, aby sme ho slepo nasledovali. Cítim, že to je najmä prípad zdravotníctva, pretože ľudia prekonajúc cestu lekárskeho vzdelania trpia zaujatosťou, ktorá pochádza z učenia formulovaného na viere. Často nie sú nové informácie, ktoré prichádzajú na pole medicíny, zohľadňované a aktualizované, pokiaľ neexistuje nejaký spôsob, ako z nich profitovať. Môžeme to vidieť v mnohých sektoroch na poli medicíny, ako napríklad farmaceutický priemysel, ktorý riadi tok nových objavov. Ak niečo nemôže byť vyrábané a predávané, je pravdepodobné, že to nikdy neuzrie svetlo sveta.

Kde študenti získavajú svoje medicínske vzdelanie, tam majú aj priamu väzbu k výhodám farmaceutického priemyslu, pretože ten dotuje a platí veľa z toho, čo školy potrebujú na prevádzku laboratórií, vybavenia atď. Na oplátku ich tieto spoločnosti žiadajú, aby sa zamerali na určité lieky a na určité oblasti výučby. Často sú dokonca učebnice spojené s veľkými farmaceutickými firmami. Najzreteľnejšie to vidieť práve cez "rakovinový priemysel", kde zjavne existuje rad dostupných liečiv, ale medici vychádzajú zo škôl len so zameraním na tradičnú chemoterapiu a ožarovanie, ktoré majú nízku mieru úspešnosti a sú niekedy veľmi smrteľné pre ľudský organizmus.

Nemám v úmysle docieliť, aby ľudia nikdy neverili lekárom. Namiesto toho vám navrhujem, aby ste si urobili vlastný prieskum pred rozhodnutím – vakcíny áno, alebo nie. Doktor vám málokedy povie, aké sú možné nepriaznivé následky spojené s vakcináciou, bez ohľadu na 2,5 miliardy dolárov vyplatených obetiam škodlivých následkov vakcinácie. Doktori robia svoju prácu dlhý čas, takže ich nemôžete vždy hanobiť. Ale zároveň by mali smerovať k tomu, aby mysleli sami za seba.

Počas môjho niekoľkoročného výskumu som narazil na alarmujúce množstvo faktov, skúseností a postupov, vďaka ktorým je evidentné, že v tradičnej oblasti zdravotníctva nejde o liečenie a zdravie, ale skôr o zisk a o vytvorenie trvalých zákazníkov. Netvrdím, že lekári majú takúto agendu, skôr tvrdím, že ich takýmito robí vzdelávanie pričom si to sami neuvedomujú, až pokiaľ sa nezačnú sami pýtať. Bohužiaľ to obvykle vedie k pošpineniu a kriku "šarlatán", to všetko za odvahu myslieť samostatne.

Nech sú vaše rozhodnutia založené na múdrosti a vzdelaní, nie na strachu.

Fakty o protitetanovej vakcíne

Zloženie:

fosforečnan sodný, peptón, extrakt z hovädzieho dobytka, formaldehyd, síran amónny, síran draselný, hliník, thimerosal (stopovo), želatína, polysorbát 80 (Tween 80), modifikované Mueller a Miller médium, upravené Stainer-Scholte médium

Thimerosal je spojený s trvalým poškodením mozgu aj v malých dávkach.

Tetanus je osudový u 10 % hlásených prípadov. Aj keď je toto číslo považované za vysoké, ak si pamätáte z môjho príbehu, bolo mi povedané, že umriem za 3 dni ak nedostanem vakcínu. Aj keď som vedel, že s najväčšou pravdepodobnosťou používajú taktiku strachu, veľa ľudí by to v tomto bode jednoducho vzdalo.

Zdroje:

http://www.cdc.gov/search.do? action=search&subset=nip&queryTe xt=tetanus+ingredients&searchnow.x=- 919&searchnow.y=-61

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/p mc/articles/PMC539316/

http://www.greenmedinfo.com/t oxic-ingredient/thimerosal

http://link.springer.com/arti cle/10.1007%2Fs11064-011-0427-0

http://www.time.com/time/heal th/article/0,8599,1883449,00.html

www.youtube.com/watch?v=hlKVk qiDmak

http://vaccines.procon.org/so urcefiles/vaccineinjurytable.pdf< /p>

Preklad: ::prop, www.protiprudu.org
Zdroj: LewRockwell h ttp://www.protiprudu.org/ak-sa-nedate-za ockovat-do-troch-dni-zomriete/Author: prop # WoneJyky37
Zdravie2013-08-0528
-
 75% ( 18 people voted )
+
Nízko hodnotený príspevok


Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 29% ( 21 people voted )
+
2013-08-05 11:08:57 57c596fc
To Dr. Hujer: Spravate sa ako ten lekar, bohuzial, pre Vas je autorita len ten, kto ma nieco nastudovane oficialnou cestou. A ked nema, tak nech je ticho a pekne krasne veri nasim autoritam :) Prosim, pozrite si casopis Dieta, cislo 05/2013, clanok "Vakciny ocami chemika", kde profesional, v oblasti chemie vysvetluje, co tie dobre vakciny obsahuju a co mozu spravit s vasim telom. Prajem prijemne rozsirenie si vedomosti.
mama mia # SaraRomo31
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-08-05 12:13:00 bca7b2d8
mama ďakujem za odkaz no vakcíny z chemického hľadiska poznám dokonale ( subklinické testy vakcín robíme na Slovensku ). Ako lekár v článku sa nesprávam, no autor článku sa tak správal, keď používal podobne konštruované vety, aby vyvolal strach. A kedže sa učíme celý život a ja som tvor zvedavý, chcel som od autora počuť jeho zistenia.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 44% ( 6 people voted )
+
2013-08-05 12:36:56 57c596fc
v historii uz tiez tvrdili, ze poznaju vakciny dokonale, pricom boli v presvedceni, ze cis a trans forma ma rovnake vlastnosti. tymto "dokonalym" omylom vyvrazdili desiatky deti.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-08-05 12:54:58 5ab6fb7f
Za prvé, vakcíny vyrába chemický priemysel, ten istý, ktorý vyrába biologické zbrane,
takže vždy, chemik má čo to do toho povedať viac ako lekár.
Za druhé!!! Lekári sa o vakcínach učia od Manažérov fermaceutických spoločností, ktoré ešte do hotovej mixtúry vakcíny, zakúpenej od zväčša dcérskej firmy, chemičky, čo to primiešajú.
Za tretie!!!
Lekárovi stačí ukázať "štúdiu" podpísanú napríklad inštitútom Roberta Kocha - Mekkou schvaľovania liekov a vakcín v EU a nič viac nerieši. Inštitút za svoje "štúdie" už inkasoval neuveriteľne veľké sumy v podobe dotácií a grantov, ani jedna zo štúdií nebola negatívna !!!
ANI JEDNA !!! Chápete?

Peter # FikyMigu16
-
 68% ( 12 people voted )
+
2013-08-05 13:31:38 c3a8252a
DrHujer je jedným z pridelencov na dolezite.sk,tak s ním už nekomunikujte ako s niekým,kto má len iný názor.Pridelenci sú za svoju prácu -spochybňovanie a popieranie platení,tak nestrácajte čas s týmito trollmi.

http://www.ockovanie.org/tetanus.html

filip # WyboCeci64
-
 70% ( 17 people voted )
+
2013-08-05 14:39:41 b229bc09
loading...
Ja som taktiež odmietol, tetanovku a takisto za začal lekár správať nepochopitelne podráždene a s jedom. A povedal mi s nepríjemným hlasom, že mi aj napíše do karty, že som odmietol vakcínu proti tetanu. Ja som sa len v duchu pousmial, pretože na ten zápis v karte som vlastne hrdý, než že by ma to štvalo:D
Peter # FikyMigu16
-
 64% ( 4 people voted )
+
2013-08-05 18:20:04 57f4e790
Ja som - ako tomu hovoríte - tetanovku nikdy neodmietol, ba naopak! Ešte som sa aj vo vlastnom záujme informoval, či mi už náhodou netreba ďalšiu. Teraz sa nemusím obávať a som zdravý pridelenec, ako tomu hovoria paranoidní konšpirátori. Lol, či sa len nemôžem dosmiať z ich hlúposti...!

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 20 people voted )
+
2013-08-05 18:54:52 b229fa91
Tak na to ti Pandebílium neskočí ani tých pár hlupákov,čo tu vodíš za nos s Mečiarom a žerú ti to.Vy židia ste moc chytrí na to,aby ste do seba nechali pichať svinstvá určené hlúpym gojom na ich degeneráciu.

filip # WyboCeci64
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-05 19:38:36 5f676318
Pande, vy žid a iluminátmi podplatený burič! Určite ste dostali takú, čo mi nedostávame a tak nás chcete vyhubiť!
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-05 19:56:56 5f667a0c
:-)
Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 20:04:43 b229fa91
filip
pandáš má v tomto pravdu. kedysi u nás v podniku zaviedli ISO 2014 (dúfam, že som sa nezmýlil v čísle). je to iso o ekologickom spracovaní a triedení odpadov v podniku. a tak sa odpad triedi a potom znova zmiešava a aby ho bolo menej aj spaľuje. sused suseda udá , ale podnik má svojho právnika, takže obce a podniky spaľovať môžu.:)
ako nebezpečný odpad sú brané aj staré neónky, obsahujú ortuť.
keď bol audit, sú pekne vytriedené bokom, potom ich menežment nariadil hodiť do komunálneho odpadu a samozrejme sa porozbíjali.
bol som pri tom, a zatiaľ žijem.
takže nejaká dávka ortuti vo vakcíne, alebo v zubnej plombe ma nedokáže rozhádzať. to sú prkotiny. inými cestami sa do tiel dostáva omnoho viac bordelu.
telá sa jednoducho opotrebovávajú. a sny ľudí o dlhom a zdravom živote sú blblosť, lebo ak by aj umelo dosiahli 500 rokov života pre človeka, tak to zlyhá, lebo baktérie a vírusy sa aj pohlavne rozmnožujú a takí ľudia by pomreli veľmi ľahko. skrátka evolúcia je neustály boj organizmov medzi sebou a jedinou možnosťou ako udržať tempo s ňou je pohlavným rozmnožovaním z času na čas vymeniť generáciu. je to tak, ale to tu možno pochopí tak hujer, asi ani pandáš nie , že prečo je to tak.
aj banánovníky už majú problémy! takže klonovanie, gmo ... to sú zatiaľ len pokusy. nevieme, aké to bude mať následky. gmo- mutácie sa dejú aj v prírode, len tieto procesy niečo urýchľujú. evolúcia aj tak funguje na pokuse- omyle, takže to čo si ľudia myslia, že je super, vôbec nemusí byť, lebo to môže mať iné účinky, alebo sa zmenia vonkajšie podmienky a bude platiť niečo iné.
ale možno máš pravdu v tom, že očkovanie je vonkajší zásah a negatívne ovplyvňuje prirodzenú odolnosť populácie proti tetanu.
v článku je spomenutá letalita 10%. za svojho života sa poreže, alebo mierne zraní snáď každý. takže áno!
aj to je možnosť! bez očkovania, ďalšie generácie pravdepodobne imúnnejšie-zdravšie, ale odčítaj si zhruba 10% ľudí zo svojho okolia. ale ktorí by to boli vie len prírodný výber, ktorí niekto nazýva aj boží trest, súd , vôľa.
je pravda že vtedy by farmapriemysel nezarobil. čo je lepšie? je to úplne jedno. nakoniec pomrú aj očkovaní aj nie.
očkovanie/neočkovanie mi to pripadá ako boj lekárskej vs hrobárskej loby a pritom keď chcejú vedia tak pekne spolupracovať!

aaa # RuxaQija4
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-08-05 21:44:10 b229002a
aaa, 14001.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 21:48:10 5f667a0c
hujer, dík.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 21:55:39 b229002a
to mne podrž


ja sem si prečet pandašu prispevok tri razy ale jaksy sem neznal annenalezl ,,,spojitosť s vetou v tom má pandaš pravdu


hm o tej ortuti,to mne fakt podrž,ešte jenom taka mala otazka pri rozbití sa ortuť ako dostáva do tela,čo vie lietať?

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-05 22:08:00 55d88d6a
333, deštrukciou trubice sa dostane luminescenčný prach nanesený na jej vnútornej strane do ihneď do ovzdušia v bezvetrí do vzdialenosti 1,5 metra.

aaa, audity iso 14001 robím. Bohužiaľ toto je prax vo veľa firmách. No ideme tvrdo po tom.

Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-05 22:18:33 5f667a0c
Len škoda, že sa pisateľ článku nespýtal, čo obsahuje to "lepidlo" čo mu dali na ten porezaný prst, keďže všetky "chemikálie" z neho sa mu cez ranu krásne vstrebú do tela - určite okrem nejakého kyanoakrylátu (možno sa vyrába z kyanidu - ľudovo cyankáli) obsahuje aj mnohé iné prídatné látky.


antitotalita # KiquBupa80
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-06 00:29:38 b2294b7c
antitotalita a možno to bola len mliečna bielkovina :-)
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-06 06:43:21 57c596fc
Autorovi:

Nemám moc času na čítanie príspevku i reakcií. Po pár úvodných vetách tuším o čo ide. Chcem len povedať, že som jeden z tých, ktorí si vzali zdravie do vlastných rúk a úplne odmietajú zdravotníctvo - TERAPIU - (nie diagnostiku problémov) cca od roku 2003. Mal som XY problémov vrátane astmy, hypertenzie. Nebudem tu propagovať žiaden zázrak. Zázrak je v "myslení každého jednotlivca". Som rád, že tu píše aj Dr. Hujer a rád si vypočujem (prečítam) názory odborníkov. Ale rozhodnutie čo urobím si nechávam výsostne sám pre seba. Viete, tvrdím, že už len prístup medicíny k "soplu" je minimálne divný až prekvapujúci - tým, že ho nasilu zastavujú, akoby to bol hlavný problém. Nie! Sopel je až dôsledok nepochepenia vecí "predtým". Preto antihistaminiká, vyberanie uzlín, je doslova škandalóznym nepochopením súvislostí! Alebo je to vedomý zámer "zarábať" na zdraví? Tých "nelogických absurdností" je oveľa viac. Nech je ako je. Ja sa mám 100% lepšie bez doktorov, ako som sa mal počas ich starostlivosti o moje zdravie. Nič neužívam, nijakého lekára nenavštevujem - zatiaľ. Myslím, že celkom zdravý nezomriem, ale smrti sa nikto nevyhne. Na záver - kdesi bol článok, že Francúzi sa búria proti mikrovlnkám. U nás je to "košér" - podľa Úradu verejného zdravotníctva. Vážení, ja tvrdím, že je to vedomé zabíjanie ľudí ... a tých vecí je ešte viac. Vďaka za príspevky na tomto webe - všetkým... Ak by chcel dakto reagovať osobne - boris.mail@zoznam.sk

332288 # CebyDupy59
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-08-06 10:58:59 b06b16fb
boris, kiežby bolo takto uvedomelých ľudí viac a viac!
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-06 11:08:03 57c596fc
Ja som postupne presiel na frutariansku stravu a beriem si zdravie do svojich ruk. Nie je nic cennejsie ako dusa cloveka a jej plast v hmotnom svete - ludske telo. Nebude mi nikto do nho nic sypat ani pichat. Oslobodzujem sa od zavislosti na tomto chorom systeme. Citim sa 100% zdravy, plny energie.

Filip # PahyWaha11
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-06 12:16:41 0fc3b94b
Som zasadne proti ockovaniu, bez debaty je to neprirodzeny a zavazny zasah do organizmu. Dalej dakujem za pribeh, teraz viem, ze lekarom staci trochu zaklamat, a to povedat im, ze som akoze zaockovany bol, a snad mi daju s vakcinaciou pokoj.

Petko # VusyJupo42
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-06 12:35:43 5c343430
K tym neonkam a ortuti v nich:
Na STV2 bol pred par mesiacmi zaujimavy francuzsky dokument o tejto veci a rozpravali tam na kameru ludia co robili vo firme ktora likviduje odpad. Vsetci boli poskodeni. Robili to bez pracovnych pomocok. Vyzerali hrozne. Flaky na pokoske. Trvale poskodenie zdravia. Rakovina...
Takze rozbitych par ziariviek ci neoniek nesposobi smrt, ale vacsie mnozstvo sposobi trvale poskodenie tela.

bogy # CovoWejo77
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-07 01:14:30 bca7c6d3
Kaslat aj na ockovania aj na lekarov kym v sebe nemas dieru velku ako past.
3 roky som nebol u ziadneho lekara a musim povedat ze som nikdy nebol tak zdravy ako teraz.

Kedysi som chripku/anginu niekolkokrat do roka, aj ked do mna tlacili antibiotika tak som sa liecil tyzden/dva.

Teraz som bol chory asi tak 2 krat za 3 roky a bez akychkolvek liekov a len z cajom som vyzdravel za den dva.
Ziadnu vakcinu proti chripke mi nikdy netrebalo.

Pepper # RiroCoty37
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-07 03:16:33 93e8b324
keby si prečítate podrobný obsah vakcíny zaujal by vás obsah hliníka o ktorom bola reč ani nie pred mesiacom v článku na tomto portáli....hliník je najmladší kov ktorý ľudské telo nepozná...prečo asi tak je obsahom vakcíny??..koho to zaujíma nájde si tento zaujímavý článok a preštuduje si to s pozdravom.:))
feri # RevyNaca12
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-08-08 23:27:15 57f4c67b
nechapem to strasenie tetanom pri obycajnom porezani prstu a pod.
precitajte si: http://www.vitalia.cz/clanky/8-ockovani-proti-teta
nu-a-jeho-otazniky/
citujem: "Tetanus byl odjakživa nemoc velmi vzácná, která děsila lidi především svým dramatickým průběhem a často nehezkým koncem." .. "Například za první světové války se u 500 000 válečných zranění vyskytl tetanus zhruba v 70 případech." .. "Tetanus je nemoc hlubokých, znečištěných a uzavřených ran (typicky válečné úrazy a úrazy v zemědělství), protože v prostředí s přístupem kyslíku se této bakterii velmi špatně daří (je to tzv. anaerobní bakterie)."
sulienka # TubyGicy51
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-09 13:17:05 5b7f19da
prop

Někteří dochtoři mají mají řádně vymytý mozek. Bakterie tetanu žijí v koňském hnoji. Předpokládám že jste tím nožem předtím nekrájel kobylince.

zero # MotoLile18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-10 17:20:49 55478017
Niet lepsieho obranneho iminutneho systemu ako ma clovek dane od prirody ...vpichovat nieco do tela co tam nepatri je hruby a nemorlany zasah do ludskeho tela ,zamer je jediny znicit zdravie a uviest ho do chronickeho trvaleho stavu vratane zisku pri podani a trvaleho zisku ktore tieto vakciny sposobouju tym ze sa staneme konzumentmi farmacautickeho priemyslu....do mojho tela a mojich pribuznych nikto nic pichat nebude....dakujem psychopati v bielom...

fereno # LibaNese72
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-03-19 14:20:35 4e62ab0a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
šesť   j
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Zabíja kopírovanie tvorivosť? (II.)


Zabíja kopírovanie tvorivosť? (II.)
V predchádzajúcej časti sme si predstavili výzvy, ktorým čelí súčasný koncept práv duševného vlastníctva. V tejto časti sa pozrieme aj na historické dôvody, kvôli ktorým tieto pr...
Operace Golgota (Tajný plán perestrojky)
Čo to je za volebný systém?
Po 'Brexitu', můžeme opustit i několik jiných věcí?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.084 s
good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo