Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

AKO SA STAŤ ZLODEJOM


AKO SA STAŤ ZLODEJOM

Dnes si vysvetlíme viacero spôsobov, ako sa môžete stať zlodejom. Zistíte, akej metóde sa máte radšej vyhnúť a aká vám môže vyniesť neuveriteľné bohatstvo s nulovým rizikom.

Metóda č. 1: Nesofistikovaný a krátkozraký zlodej napadne svoju obeť priamo, pričom ju zastrašuje zbraňou a požaduje pri tom peniaze alebo iné cennosti, ktoré môže mať obeť pri sebe. Aj keď môže byť táto metóda populárna a niekedy efektívna, má viacero nevýhod. Ak niekoho napadnete osobne, vzniká pri tom veľké riziko pre vás, ako zlodeja. Aj keď napádate len menšie a slabšie osoby, nikdy neviete, kedy môžu byť ozbrojené. Naviac, táto metóda prináša ešte tú nevýhodu, že tak či tak budete skôr či neskôr vypátraný a potrestaný, či už samotnou obeťou, jej známym, alebo políciou. A keď vás chytia, dostanete čo si zaslúžite, bez ohľadu na to čo ste ukradli. Takže možno aj jednorázová akcia s neistým ziskom. Možno aj žiadnym.

Metóda č. 2: Oveľa lepší spôsob, ako sa stať zlodejom, je vlámať sa niekomu do domu, keď sa v ňom nik nenachádza a popozerať sa tam, že čo môžete ukradnúť. Aj vtedy je síce šanca, že budete s niekým konfrontovaný, no riziko je tu podstatne nižšie. No a bežný dom obsahuje určite viac cenného, ako hodnota toho, čo má bežná osoba sama pri sebe. Napriek tomu je tu vždy dosť vysoké riziko a takisto šanca, že zanecháte pri tom nejaké stopy, ako odtlačky prstov, obuvi, atď, ktoré vás môžu neskôr dostať do problémov.

Metóda č. 3: Sofistikovanejší zlodej sa úplne vyhýba násilneokradaniej konfrontácii tým, že používa podvody a klamstvá, namiesto    priameho násilia. Napr. môžete zavolať nejakým starým ľuďom a presvedčiť ich, aby vám poslali svoje peniaze. Alebo rozoslať listy s klamlivým obsahom, tým získať peniaze a potom rýchlo zdrhnúť. Výhoda pri tejto metóde je v tom, že priama konfrontácia a riziko, že schytáte nakladačku od obete, je v podstate minimálne. No aj napriek tomu môžete byť vystopovaný a chytený a každý podvod môže byť len jednorázová záležitosť. Hrozí že zisk bude len malý a môžete sa dostať aj tak do veľkých problémov.

Metóda č. 4: Vyšším levelom je vytvorenie systematickej podvodníckej schémy, pri ktorej okrádate svoje obete pravidelne, nie len jednorázovo ako pri predchádzajúcich metódach. Napr. ak presvedčíte nejakých dôchodcov, aby vám posielali svoje peniaze, nepôjdete hneď na veľký nákup, ale lepšie bude, ak ich oklamete takým spôsobom, aby vám peniaze posielali opakovane a v malých dávkach. Nejaká dôchodkyňa, ktorá bude vidieť na svojom výpise z účtu mínusovú položku v objeme 9,95€, pri ktorej bude napísané, že sa jedná o charitatívny príspevok nejakej organizácii, asi nebude vo väčšine prípadov namietať a nebude pátrať po detailoch. No a keď takto podvediete 100 dôchodkýň, máte zrazu pravidelný prítok celkom slušných prachov, bez toho aby ste sa opakovane vystavovali novému riziku páchania zločinu na nových obetiach. Samozrejme aj tu existuje nejaké riziko, že budete nakoniec vypátraný a potrestaný.

Metóda č. 5: Oveľa lepšia metóda, ako všetky o ktorých sme doteraz hovorili, je falšovanie. Aj keď to obnáša získanie dosť náročnej sofistikovanej výbavy a určitých znalostí, má to značné výhody. V prvom rade neexistuje žiadna priama obeť, ktorá by si o sebe myslela, že bola okradnutá. Tlačením falošných peňazí okrádate v podstate všetkých ľudí, ktorí tú menu používajú. Nie len to, že si nevšimnú rozdiel, veľa ľudí ani len nechápe, prečo je vlastne falšovanie zlé, alebo ako to vlastne každému falsovanieškodí. Riziko, že nejaká obeť na vás kvôli tejto činnosti zaútočí alebo vás bude čo i len žalovať, je takmer nulová. Dokonca riziko, že obete zistia že boli okradnuté je takisto takmer nulové a nebolo by vyššie, aj keby vedeli, že vy tie peniaze tlačíte.

Je to jednoducho z toho dôvodu, že drvivá väčšina ľudí v princípe ani nevie, že čo sú to peniaze a ako v fungujú. Keď už budete zabehnutý, môžete si tým zabezpečiť celkom slušný prísun peňazí, s takmer nulovým rizikom fyzického rizika. Samozrejme ak sa o tom dozvedia príslušné inštitúcie, tak máte problém, no napriek tomu sa táto metóda zdá byť vrcholom v zlodejčine. Získavať pravidelný prísun peňazí a obete pri tom ani len netušia, že čo ich vlastne okráda. Vlastne netušia ani len to, že sú vôbec okrádané.

Metóda č. 6: Táto metóda je skutočne len pre ozajstných psychopatov, ktorí nechcú získať len nezaslúžené bohatstvo, no chcú získať aj moc nad ostatnými. Aj táto metóda je založená na falšovaní, ale namiesto získavania peňazí a kupovania vecí za ne, budete tlačiť peniaze, ktoré budete následne požičiavať iným ľuďom. Možno to neznie celkom logicky. Veď ak môžete tlačiť peňazí koľko len chcete, prečo by ste ich mali požičiavať a tým sa ich zbavovať?

Keď vytlačíte milióny eur a požičiate ich stovkám ľudí, každý z nich sa vám bude cítiť zaviazaný, ako keby ste im v niečom pomohli. Ľudia budú následne radšej okrádať sami medzi sebou, aby vám mohli mesačne posielať peniaze s pocitom morálnej povinnosti. Ironické na tom je, že ten dlh bude ľuďom pripadať reálny, ako keby ste im požičiavali nejakú reálnu hodnotu o ktorú ste prišli. Sami sa budú cítiť ako zlodeji, ak vám prestanú splácať svoj "dlh". Navyše, môžete požičať úmyselne peniaze tam, kde viete, že ľudia nebudú schosmiechpní tento dlh splatiť. Prečo? Pretože ak prestanú splácať svoj "dlh" vašimi natlačenými peniazmi, môžete im následne jednoducho zobrať ich dom, auto alebo iný majetok, ktorý použili ako zábezpeku voči dlhu.

Dlžníci sa aj potom budú cítiť ako tí zlí, ako malí zlodejíčkovia, ktorí neboli schopní splácať dlh. Potom, keď im zoberiete všetko čo mali, ešte sa vám budú aj ospravedlňovať, že vám nemohli dať toho aj viac a budú sa cítiť pritom zahanbene a ponížene. Čo viac si môžete želať? A čím viac touto metódou okrádate ľudí, tým viac môžete tento podvod rozširovať. Skutočne neexistuje limit. A ak pôjde všetko hladko, môžu sa vám nakoniec skoro všetci ľudia na svete cítiť dlžní. No a keď zbankrotujú, môžete v podstate vlastniť skoro celý svet. A väčšina vašich obetí nebude ani len tušiť, že čo sa to vlastne stalo. Budú vašimi otrokmi a urobia pre vás všetko čo si budete želať. Vy sadistický megalomanský sociopatický bastard.

Metóda č. 7: Predchádzajúca metóda je skutočne tak veľmi efektívna, že existuje už len jeden spôsob, azlodejko sa dá vylepšiť. Jediné riziko, aj keď takmer nulové, ktoré obsahovala predchádzajúca metóda bolo, že vám mohli teoreticky na ten podvod prísť a chytiť vás skôr, než stihnete utiecť s lupom do krajiny, z ktorej vás nevydajú. Aby ste eliminovali aj toto minimálne zostávajúce riziko, musíte vykonať posledný krok, a ten je podplatenie politikov, aby legalizovali vaše kriminálne činy. Potom, keď vaše podvody a okrádanie dostanú od politických autorít legislatívne požehnanie a k tomu získate od nich ešte aj policajnú ochranu, ktorá bude ochraňovať vás pred vašimi obeťami, potom sa stanete skutočným kráľom zlodejov na svete.

No žiaľ, vy to nedokážete... Nikdy sa z vás nestane kráľ zlodejov a svet nikdy nebudete vlastniť. Prečo nie? Pretože niekto iný vás už predbehol. Ten "niekto iný" má názov centrálna banka. V amerike centrálna banka kontroluje kongres, ktorý zlegalizoval ich činnosť v roku 1913. A odvtedy, za pomoci tzv. systému frakčných rezerv, čo je honosný výraz pre falšovanie, ukradli z vreciek ľudí už viac biliónov dolárov ako si len dokážete predstaviť. V Eurozóne je za toto zodpovedná ECB, pričom už v júni tohto roku plánuje ďalšie kvantitatívne uvoľňovanie (veľké tlačenie hotovosti). Ich podvod je tak dokonalý, že to môžu robiť dokonca priamo pred našimi očami, zverejňujúc všetky detaily tohto podvodu. A stále je len veľmi malé percento obetí, ktorí majú aspoň malú šajnu, že čo sa deje, alebo že sa vôbec deje niečo zlé.

Zdroj: Larken Rose

http://www.menejstatu.sk/ako- sa-stat-zlodejom/Author: Martin Bulak # QoxiPedy87
Vláda2014-04-295
-
 77%  ( 12 people voted )
+
Ešte by som upriamil vašu pozornosť na dva spôsoby, ktoré tu neboli spomínané. Oba sú špecifické, ale zato bez rizika! Prvý spôsob je však použiteľný len pre jedného jediného vyvoleného. Musíte sa ako charitatívny lichvár plazivo votrieť sťa kôrovec pod kožu doverčivým ľuďom v maske filantropického cherubína. Vďační prostoduchí ľudia za predraženú veteš ponúkanú s nezištnou útechou vám potom vo vhodnej chvíli zabezpečia zo zákona doživotnú imunitu aj s rentou. Druhý spôsob je založiť organizáciu založenú na základe pochybných dogiem a rozprávok. Ktorý b´lbec im uverí, stane sa dobrovoľným donorom a odovzdá za spasenie i svoje posledné gate. Predstavitelia tejto zlodejskej organizácie bohatnú bez práce, sú chránení a nepostihnuteľní. (Historicky osvedčené)

:-DDD
Pandemonium # DaruJete36
-
 67%  ( 14 people voted )
+
2014-04-29 12:02:27 d4254112
Už som sa bál ze sa panduch neozve a stihlo to ako prvý
jsu # BytaBehy12
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-29 12:44:56 5b7f3cd7
Chapeme ze sa deju neprijemnosti a budu sa diat pokial to radova ovca dovoli a to presne a prave po ten den. Takze ti co cakaju na zmenu by si mali dat rozcvicku v trpezlivosti, lebo radova ovca sa nehne z miesta, kym to naozaj, naozaj nebude nutne. Podla mna to tu vyzera este moc dobre. Ked nebude co jest a deti nebude mozne poslat do skoly lebo nebude zaco a lekar bude luxus potom mozno bude cas ked sa ovca pohne. Dovtedy moji mili sa to tu bude zhorsovat. Pochyby ? pochopitelne ale nie ospravdlnitelne. Moje mile ovce budete na sebe makat ci chcete alebo nie a to aj za cenu straty VASHO zivota. Lenivost a nschopnost mysliet sa plati jedinou konvertibilnou menou a tou je zivot. A vetu "Co ja stym uz narobim" si nechajte pre seba nikoho to neude zaujimat.

GameOver # DuwuKeho19
-
 62%  ( 3 people voted )
+
2014-04-29 13:54:02 bca70260
Nuž, musím uznať, ako veriaci, že dakedy aj Pande má pravdu.

Interbulo # HacoSyfi01
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-04-29 23:54:01 58d42498
Skutočne musím uznať,že Pande má pravdu. Šikovne to" zaonačil".

Jambo # CapuSuxo47
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-05-29 18:23:22 4e63fbd7

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
päť   tr
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

VENEZUELA: Tahle země je jako vtip. Ten špatný


VENEZUELA: Tahle země je jako vtip. Ten špatný
Jsou země, které poznáte podle toho, co se v nich s oblibou dává na talíř. Jiné nejpřesněji vystihuje zboží, jímž plní regály obchodních center. Dnešní Venezuelu nejtrefněji ...
Budoucnost bankovnictví: riziko elektronické měny (2/2)
Infografika: V co Američané věří?
Bitcon se na čínské burze obchodoval za více než 1000 USD za BTC

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.028 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne