Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

7 dní do vynúteného ukončenia vysielania rádia Viva.


7 dní do vynúteného ukončenia vysielania rádia Viva.

Rádio Viva vytvorilo svojou odvahou precedens. Vysielaním relácie "Mlčanie - 120 sekúnd s Tiborom Eliotom Rostasom" vytvorilo opozíciu nielen voči ostatným médiám, ktoré naďalej mlčia a držia krok v zmysle "politickej korektnosti", ale tak ako sa Markíza,  postavila kedysi Mečiarizmu, tak sa teraz rádio Viva, postavilo v určitom zmysle proti celoplošnému zamlčovaniu určitých informácii, resp. začalo ako jediné celoplošné médium bojovať za slobodu prejavu, pretože jedine v diskusii o rôznych názoroch vzniká v spoločnosti aj kritické myslenie. Akurát, že teraz rádio Viva neobhajujú žiadni politici, ale len slušní ľudia. To je aj potvrdením toho, že toto médium (ešte) nevlastnia oligarchovia. Zakrátko však na jeho frekvenciách môže začať vysielať rádio poslušné systému, či oligarchistické médium...


Rádio Viva bez celoplošnej podpory ľudí, celkom určite zanikne. V pondelok 16.12.2013 sa bude touto kauzou zaoberať Výbor národnej rady pre kultúru a média  a zároveň Rádio Viva organizuje pochod za spravodlivosť od budovy parlamentu až k budove Rady pre vysielanie a retransmisiu.

Som presvedčený, že tu nejde o záchranu rádia. Ide tu oveľa viac.


V boji o rádia Viva ide symbolicky aj o ďalšie smerovanie našej spoločnosti. Pretože ak táto kauza nezmobilizuje nás ľudí, môže sa stať, že nám bude veľmi skoro naše prirodzené právo na slobodu prejavu viac a viac okresané bez toho, aby sme si to všimli, a čo je horšie štátne inštitúcie, možno ovplyvňované slovenskými oligarchmi, budú viac posilnené a potvrdené vo svojvoľnom konaní a rozhodovaní dokonca proti rozhodnutiam súdu! Kto sa ešte len potom v našej krajine dovolá práva? Veď už dnes je to pre normálneho občana katastrofa..


Súkromný mediálny priestor už je teraz takmer celý v rukách oligarchov a štátna TV pravdepodobne tiež. Chceme, aby sa tento trend viac a viac zosilňoval? Alebo chceme mať v našej krajine aj slobodné média?

Pre tých, ktorí nechcú zostať ľahostajní, nasledovné linky:


Zachráňme rádio Viva!Petícia za zachovanie vysielania rádia Viva!
Author: Andrej Biras # DapeGoka83
Slovensko2013-12-1438
-
 74% ( 13 people voted )
+
Milý Andrej,

skús si položiť otázku "Kto bude mať úžitok z ukončenia vysielania rádia Viva ?" nesúvisiac s vysielaním relácie p. Rostasa. A ďalšiu otázku "Kto bude mať úžitok v oboch prípadoch ? (ukončenie vysielania, pokračovanie vysielania)"
Možno nie je všetko tak ako to vyzerá ale kampaň je dobrá

Barb V # DutePosy22
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 05:53:38 ab19c1eb
práve to, že mi to smrdí záchranou podobnou záchrane Markízy, tak na to kakám. Mlčanie použili vlastníci rádia Viva len ako vyhrážku, resp. pokus o ňu. Ide im len o prachy a chcú na zachovanie svojich príjmov použiť masy. Mlčanie bolo spustené AŽ PO tom, ako sa dozvedeli, že im licencia končí. Nebyť toho, žiadne Mlčanie na Vive by nebolo. Koniec-koncov, stačí si vypočuť hlavné správy rádia Viva a sme (SME) doma...
Nehovoriac o tom, že aj Rostas si spravil biznis z nespokojnosti a neinformovania občanov. Bľabotať bez ukázania skutočných príčin o nespravodlivosti vo svete dokáže ktokoľvek, on to povýšil na biznis. Možno je len kecpanákom a biznis s časopisom Zem a vek robia tí istí, ktorí vlastnia rádio Viva. Ani by som sa tomu nečudoval, všetko tomu nasvedčuje, ale výpis z registra to samozrejme neodhalí.
Rostas mal akciu v Žiline v židovskom Panta Rhei. Monológ v štýle čítania Mlčaní (asi ich ten magor vie naspamäť) a keď sa v diskusii nájde odvážlivec, tak Rostas začne hapkať a stvrdne zároveň so zmenou farby. Konkrétne sa jednalo o to, že Rostas tvrdil, že tí, čo si myslia, že v centre tých najváčších konšpirácií sú židia, sú vraj mimo. Rostas tvrdí, že existuje ešte aj vyššia megakonšpirácia pod taktovkou skupiniek, ktorým vyhovuje, že sa neustále poukazuje na židov a ich vplyv a vyhovuje im stúpajúci tzv. antisemitizmus. Samozrejme, že neprezradil, že ako a v čom to tejto skupinke vyhovuje... Jeden divák to nevydržal, vstal a vyzval Rostasa, nech teda prezradí, kto je tá skupinka, komu-že to ten antisemitizmus vyhovuje. Rostas zmenil farbu, začal zadrhávať, zmohol sa len na protiotázku - či má pán na mysli skupinku u nás, alebo v zahraničí... Nakoniec spomenul Open society foundation a "podobné organizácie" a ukončil odpoveď tým, že to ešte bude predmetom ďalšej témy jeho monológu. Samozrejme, že nebolo.
Je to celé manipulácia a biznis. Hovorím vám: zabudnite na Rostasa a nekupujte ten jeho skujvený časopis. Všetko, čo chcete, máte na internete. A vykašlite sa aj na Vivu, je to tá istá banda.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 58% ( 16 people voted )
+
2013-12-15 10:17:59 4e621725
no do pi,,,
333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 10:24:06 55d88d6a
:)))


http://slovak.ruvr.ru/2013_12_15/Virtualny-svet-ut
oci/

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 10:25:13 55d88d6a
loading...
žukov nak ten prvy príspevok je recesia,


a k tvojmu príspevku celkom dobry nazor,i ja si myslím to iste o tiborvi,že tara,a zamlžuje namiesto toho aby išiel priamo po probleme,

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 10:27:53 55d88d6a
Maršal Zukov:
Môj otec dostáva sociálku 90 Eur a za byt platí 120 Eur.. a práve preto sa nikdy nevykašlem na ľudí, ktorí ukazujú aspoň náznak k zmene. Či necháme tam ďalej Fica..., či čo? Nie, je čas na zmenu a buď nech sa Fico prebudí a začne robiť skutočne sociálnu politiku a postaví sa skutočne proti korporáciám, nech sa pousiluje a vytvorí pracovné miesta alebo, ak nie, nech ide radšej preč. Som za to, aby sa ľudia dozvedali viac názorov a vzdelávali sa, aj tí čo nemajú internet... a preto budem držať palce, aby sa rádio zachránilo. Už aj to je pozitívne, že sa začali ľudia mobilizovať proti nespravodlivosti. Ale rešpektujem aj Váš názor marsal Zukov. Mali by ste, ale priniesť viac riešení vo Vašich komentároch, nielen kritizovať a vyčítať, lebo všetko ostatné nás len podrží ďalej v marazme.

andrej # MybaQoka09
-
 67% ( 5 people voted )
+
2013-12-15 10:34:20 57b2e311
Suhlasim s Marsalom.

Treba si uvedomit ako to je na tom malo Slovensku cele popreplietane. A najlepsie na tom je to, ze tu sa da donekonecna robit business na hlupych ovcach a ich dovere. V piatok 13. sa v informacnej vojne pytal Lichtner kolko krat sa da odrbat slovensky volic. Odpoved bola nekonecne vela. A tak to je opat dokolecka a aj v pripade radia Viva, Zem a Vek, Luda Huda, Petra tzv. Sanveho a dalsich.

Ved si zoberme, kto momentalne podporuje VIVU? Rostas? Preco ked stadial odisiel? Preco ked mu zrusili relaciu? Vivu podporuje Slobodny vysielac a pozve do relacie Budzaka. Preco? Ved podporuju v podstate konkurenciu. SV podporuje Zem a Vek, Huda, Hudo a Rostas podporuju SV. No nie je to divne? Ked som nedavno polozil Hudovi otazku na adresu Martina Dano a jeho angazovanosti v slobodomurarskej lozi B'nai B'rith tak sa mu ani neuracilo mi na nu odpisat. Ale v clanku o kandidatovi na prezidenta o Janovi Carnogurskom mu vadilo ze je Carnogursky v BB. No je to podla vas OK?

Niekolko krat som ziadal aj SV o vysvetlenie urcitych prepojeni a podporovania. Ignoracia totalna, vyhovorky ze su slobodne nezavisle radio. Nakoniec som bol ja za zleho. Vzdy sa to snazili nejakym sposobom zamlcat a otocit proti mne.

No a andrej, ty si uplny pacient spajas politiku a Fica do temy ktora nesuvisi s radiom Viva. Najdi si iny clanok a tam napis svoj prispevok.

Dudko # WehuBisa01
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-12-15 10:56:09 bc79a2a4
Kua, chcel som napisat ktora suvisi s radiom Viva... :)

Dudko # WehuBisa01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 10:57:03 bc79a2a4
A este otazka pre vsetkych: Viete komu patri radio Viva? Viete kto stoji za radiom? Kto vykril stratu 200 mil. SKK? Kto vlastnil Twist predtym ? Kto prichadza o koryto?

Dudko # WehuBisa01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 11:02:51 bc79a2a4
Otazka pre Dudka a Marsala:
A viete prečo je Slovensko tam kde je? Pretože podobní, ako vy a aj ja sám, len mudrujeme, mudrujeme, mudrujeme a mudrujeme. A činy? Utiekli... Lebo napádate Tibora Rostasa, asi len zo závisti. Keď tak túžite po pravde, ako prispievate k jej šíreniu? Prečo celoplošný mediálny priestor politicky korektne mlčí? Prečo nám médiá zatajujú pravdu? Tak nechajte aspoň jedno väčšie médium to robiť aj keď len trocha, namiesto toho, aby ste riešili vlastnícke pomery. Veď to sa ukáže. Ale ako pomôcť národu? Mohli by ste písať aj viac článkov, so zamlčovanými inoformáciami a riešeniami, jedno z akého oboru, ale konštruktívne s riešeniami. Ak ste nejaké napísali, dajte linky... Nemusíme sa tu baviť len o jednej téme, ale môžeme všeobecne o šírení informácii a ako k tomu prispieť. Tu je jeden môj starší článok z môjho oboru, a poviem vám, že som vďačný, že existuje aj dôležité.sk a iné, kde môžeme uverejňovať svoje veci, keď už nemôžeme v mediálnom priestore , ktorý by nám mal patriť: http://www.voxvictims.com/2012/10/15/su
-biopotraviny-skutocne-zdravsie-a-aku-ulohu-hra-po
lnohospodarstvo/


andrej # MybaQoka09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-15 11:40:42 57b2e311
Zachránte Markízu 2

MikeMora # LeloHami39
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-12-15 12:05:38 b2124a7a
Andrej - 3 roky, ak nie viac, nerobím vo voľnom čase takmer nič iné, len sa snažím na rôznych fórach poukazovať na problémy a ich podstatu. Ja som si nevymyslel židovský plán na ovládnutie sveta a budem vždy poukazovať na tých zavádzačov typu Rostasa, ktorí akože bojujú za slobodu a demokraciu, ale len s cieľom zarobiť peniaze na nespokojnosti občanov. Oni to proste berú ako artikel na predaj a zárobok. Tak isto, ako štandardné politické strany. Kradnú si navzájom myšlienky a nápady ako zavádzať voliča a zlákať jeho hlas do svojho koša a tým fasovať peniaze od štátu priamo a nepriamo cez tendre. Ak som to nazval biznisom, mýlil som sa, lebo pri biznise "zarába" každý. Pri tomto zlodejstve zarábajú len vyvolení a ostatní - väčšina, prerábajú.
Elita zisťuje, že sa národy stále viac uvedomujú, tak im teraz začnú podhadzovať rôznych odvádzačov od podstaty. A vlastne ani nemusia, oni sa nájdu sami. Vytvorili na to vynikajúci úžernícko-zlodejský systém, ktorý chŕli nápady na okrádanie a klamanie ľudí sám od seba a vždy sa nájde dostatok psychopatov, ktorí to využijú vo svoj prospech. Nie je to až tak geniálny systém, resp. nevytvorili ho supergéniovia. Vytvorili ho obyčajní omylní psychopati. Najprv to skúšali cez socialistické revolúcie, ktorými ohlúpli masy s cieľom dostať ich pod totálnu kontrolu, na druhej strane vytvorili dlhový finančný systém. Pred 1989 zistili, že lepšie funguje skrytá finančná totalita, tak to zlúčili a tzv. komunistickú totalitu škrtli.
Toto dnes chápe maximálne 5% populácie a to je problém. Pokiaľ to nepochopí drvivá väčšina, tak je zbytočné robiť zmenu. resp. psychopati tú zmenu spravia vo svojej réžii zase a znova využijúc tuposť más ešte skôr, ako nastane uvedomenie väčšiny. Mám silné pochybnosti, či sa dá proti ich sile bojovať, ale nestrácam nádej. Tá zomiera posledná.

marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 72% ( 8 people voted )
+
2013-12-15 12:10:18 4e621725
Len by ma zaujímalo, koľkí z vás sa v roku 1998 obávali o "hodnotné" programy vysielané z paplndeklovej búdy v Záhorskej Bystrici (nehovoriac už o tom, čo ste vtedy ovplyvnení médiami volili) a koľkým z vás bolo jedno zrušenie nitrianskeho Rádia Hviezda, asi v roku 2004. Nerozumiem, prečo vám pre zmenu dnes leží toľko na srdci osud rádia Viva.


Pandemonium # DaruJete36
-
 60% ( 5 people voted )
+
2013-12-15 12:15:10 bc7b649f
Ci vysielanie z papundeklovej budy, ci trubenie uzitocneho idiota Rostasa, vzdy ide len o peniaze. Ak niekto za tym vidi umlcanie nejakej hlasnej truby, je na omyle. Ved p.icoviny a veru niekedy riadne pise vo svojom samizdate a stale vychadza....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 12:34:56 59ad5d21
Andrej!
Hovor za seba. Ale ok poviem ti teda uprimne a pravdivo. Ano ja len mudrujem. A vies preco? Lebo ja som v zasade so svojim zivotom spokojny a relativne stastny a nepotrebujem pomahat tej 50% casti oviec co volili ficka a ani zvysnym 30% liberalov co tu pomahaju presadzovat a podporovat proeuropske smerovanie ako lgbt gender ideo a pod. Slovakom niet pomoci!
Rafael ma pravdu vzdy ide len o peniaze. A ja Rostasovi vobec nezavidim. Niet co! Jedine co ma prekvapuje a obac vytaca ze nasiel tolko chujov co od neho kupuju ten blud Zem a Vek. A ze sa najde tolko ludi s IQ hupacieho konika co mu nacuvaju a idu za nim ako stado oviec. Inteligentny clovek na to aby pochopil ako to na tomto svete funguje nepotrebuje ani Vivu, ani Zemavek ani SV ani Rostasa ani Huda ani zidaka Dana!

Dudko # WehuBisa01
-
 54% ( 3 people voted )
+
2013-12-15 13:27:28 bc79a2a4
Pandemonium ake pocasie je v Liptovskom Mikulasi? ;)
Dudko # WehuBisa01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 13:28:24 bc79a2a4
Len by ma zaujímalo, koľkí z vás sa v roku 1998 obávali o "hodnotné" programy vysielané z paplndeklovej búdy v Záhorskej Bystrici (nehovoriac už o tom, čo ste vtedy ovplyvnení médiami volili) a koľkým z vás bolo jedno zrušenie nitrianskeho Rádia Hviezda, asi v roku 2004. Nerozumiem, prečo vám pre zmenu dnes leží toľko na srdci osud rádia Viva.

Pandemonium # DaruJete36
-lol fakt začina biť na lepšie časy:)))


konečne si napísal pravdu ,že nerozumieš .a ja len dodam že nerozumieš viac veciam ako rozumieš:)nielen tejto jednej.


trtošu:))) inak pozdravuje ťa svc.už sa teši na teba,lebo PánBoh stvoriteľ neba izeme ,milujuci i odpušťajucie to otec svojho syna,tik tak tik tak tik tak


zatvaraju sa dvere na poslednom autobuse:)stihneš nestihneš stihneš?

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 15:03:32 55d88d6a
keby som mal ist do neba s takou offfcou, pekne dakujem....
Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 15:06:09 59ad5d21
Ježiš vravi kto uveril našiel otca svojho,tudiž PánaBoha stvoriteľa neba i zeme,a preto ste mi všetci bratia i sestry,
cirkev vravi že všetci ľudia su si bratia i sesstry že tak uči Ježiš,je to nepochopenie podstaty,že musíš uveriť aby si našiel a bol,


Ježiš vravi vyvarujte sa zleho a zlých,


cirkev vraví nesudte aby ste sudení neboli,


ako mám sa vyvarovať zla a zlých,aby som tak nečinili, ked ich neodsudim,teda neposudim ako zlo a zlých?
Ježiš vraví nesudte aby ste sudení neboli,tak ako oni,lebo to naleží len otcovi,tudiž PánuBohu stvoriteľovi neba i zeme,kto bude v raji a kto v pekle,


preto ja nesudim teba či tam budeš abo nie ,nie som tomu hoden,ale ak tam budeš tak ako ja ,ak si zaslužim za to ako som žil,tak viem že si tam preto lebo si dobro,tudíž dobro mi vadiť nebude,


ale to či tam budem a ty tiež zaleži len na mne a tebe ,a otcovi,PáanuBohu stvoriteľovi neba i zeme, ktory sudiť nas bude za to ako sme žili a čo konali,


takže to zaleži len a len na nom a tebe..kde budeš,a aboslutne nie na mne,333 # RyneRuqu84
-
 42% ( 2 people voted )
+
2013-12-15 16:58:32 55d88d6a
Dudko, Marsal zukov: dakujem Vam za uprimne nazory, vazim si to. U mna je to tak, ze som vzdy bol a budem idealista a pacifista. Tiez sa uz roky usilujem dostat nejake zamlcovane informacie na verejnost a relacia -mlcanie- ma pred rokom, ked som to prvykrat pocul, velmi oslovila. Neveril som, ze sa take nieco este podari. Zatial nepovazujem tu moznost, ze by Tibor E. Rostas a chalani zo SV vedome sluzili nejakym iluminatskym spolkom za realnu a beriem ich v ich usili ako nasich novodobych Sturovcov, ktori dokazu priniest obete pre narod, tym, ze vytrvale pracuju na ukor svojho pohodlia, pricom si velmi dobre strazim svoje kriticke myslenie a triezvy usudok a nepisem to lahkovazne. Ale budem im fandit a podporovat usilie, aby sa ludia dozvedeli informacie. Na druhej strane viem, ze v tezach Weishaupta sa hovori o zmätku, ktory maju media vedome produkovat opacnymy protireciacimi si tvrdeniami, aby masy ludi uplne zblbli a uz nikto nevedel, co je skutocne pravda a co loz. Myslim si, ze je chybne odsudit vsetkych, ze im ide len o peniaze aj ked mi je jasne, ze to netreba podcenit. Som presvedceny, ze buducnost nepatri iluminatom, ale ludom, ktori este dokazu zit podla svojich idealov a usiluju sa o lepsi charakter v krestanskom zmysle. Krestanstvo zial zlyhalo, ale krestanske hodnoty tie zostanu a kto chce si lepsi charakter moze vypracovat. Vsetci, ktori este lipnu len na materializme, a nehladaju hlbsie, svoj duchovny zivot a povod, coskoro zaziju velmi velmi trpke precitnutie, pretoze doba sa rychlo zmeni.
Dudko, ked pises, ze ti ostatni su ti jedno, tak to je smutne.. Prajem vsetko dobre!

andrej # MybaQoka09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-15 17:19:40 57b2e311
"Ježiš vravi vyvarujte sa zleho a zlých,


cirkev vraví nesudte aby ste sudení neboli,


ako mám sa vyvarovať zla a zlých,aby som tak nečinili, ked ich neodsudim,teda neposudim ako zlo a zlých?"

hahaha , :)))

333 jeste kdyby ti tak logika lepe fungovala, aby ti bylo schopno dojit jakym sprostostem vlastne veris ....

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 17:23:26 53d0513c
Neviem o čo vlastne ide? Počúvam ,že sa robí podpisová akcia na záchranu rádia VIVA. Treba ju zachraňovať? Nepobabrala si to sama,?Alebo jej Majitelia?Ani majiteľov nepoznáme. Hlavné je že zas pôjdu ľudia protestovať za niečo a nevedia začo!Pravda asi nikdy nevyjde na povrch.Len Neviem čo s tým má spoločné s Ficom?Rádio Viva je súkromné,nie?

Jambo # CapuSuxo47
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 17:36:39 4e622867
farizejusi učia že veriaci ma odpustiť bližnemu svojmu že tak učí Ježiš,


ale to by nebyli farizejusi,


Ježiš uči aby veriaci odpušťali blížnemu svojmu,


když k vam dojde blížni a prosí vas aby ste mu,,,ešte raz prosí vas ayb ste mu odpustili,tak učinte tak,


pytali sa ho kolko maju krat mu odpustiť ked tak učiní,
Ježiš vravi aj 77kratmked tak učiní,

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 17:42:16 55d88d6a
lojzo


pre teba čo sprostoť je, mne akurat tak je jedno,


ja mám svoje poznanie ty svoje,


a polemyzovať kto má pravdu nema vyznam,s tebu isto nie,sory ale tak to je333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 17:45:15 55d88d6a
ty nemas zadne poznani 333 ...

ty mas akorat slepou viru

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 17:49:41 53d0513c
A má dokonca aj hrdý titul SVC...!


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 2 people voted )
+
2013-12-15 17:57:08 5f668a92
ale mám svoje poznanie lojzo


napriklad take že ked ti ukažem že taraš že hlad je pud,a pritom je to pocit,


v zachovani svojho statusu si nepriznaš chybu ale budeš stale prekrucať že hlad je popud:)


a tak moje poznanie moc ti nepasuje:)

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 19:07:51 55d88d6a
a ešte niečo ja nepotrebujem narozdiel od teba presvedčiť ťa že mám pravdu:)


a to je moje druhe poznanie:)

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 19:09:56 55d88d6a
a preto si enmám problem uznať chybu ,ked ju mám:)lojziku
333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 19:10:45 55d88d6a
pocit hladu je totiz popud k tomu aby ses najedl . vis 333

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 19:12:11 53d0513c
jo popud a pud je ale kapanek rozdil :)


či lojzíku?

333 # RyneRuqu84
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 20:02:22 55d88d6a
Pandemonium uz nam konecne prezradis ake je pocasie v Liptovskom Mikulasi?

Dudko # WehuBisa01
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 20:04:45 bc79a2a4
333 bez urazky,,, ale ty jsi fakt tele ...

slovo "pud" je jen obecne vyjadreni urcitych druhu podnetu, popudu .

tz. popudy ktere te vedou k sebezachovani, se daji schrnout jako "pud sebezachovy"
-------------

jestli ani toto nepochopis, nevim jak ti pomoci clovece :))

a odmitam tu s tebou dale zasirat diskuzi, takhle od veci .

lojzazpribrami # ToluSyku33
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-12-15 20:25:12 53d0513c
Hlad
Skočit na: Navigace, Hledání
Možná hledáte: film z roku 1966 dánského režiséra Henninga Carlsena, viz Hlad (film, 1966).

Ilustrační obrázek nasyceného dítěte.

Hlad je pocit (nepodmíněná reakce organismu), vyvolaná nedostatkem potravy. Hlad je důležitým signálem, sdělující tělu potřebu příjmu potravy a energie z ní.
tele co hubou ,mele,lojziku:)


psal si nech ti vysvetli pudy jako hlad:)tele co hubou mele,či jak ?lojziku či aj to ideš poprekrucať kapanek nech je legrace?

333 # RyneRuqu84
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-12-15 20:55:53 55d88d6a
Nikdy som to radio nepocul. Ak ho ale niekto chce zachranovat nebudem mu branit. Pokial je pre ludi toto dolezitejsie ako protestovat proti vlastizradcom v parlamente tak chodte, bojujte.
Nasledne prajem vela dobrej muziky :)
MM # SidaSafa91
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-12-16 07:33:53 d94b4912
Prečo by som mal podporovať nejakú VIVU? Veď je to podnikatelský subjekt a neverím tomu že je nezávislá a kto si všimne tých obyčajných ľudí čo prišli o prácu? No čo o pár redaktorov bude viac na úrade alebo nech idú za p.Kňažkom alebo p.Budajom pravých kapitalistov a demokratov tí im pomôžu. Toto rádio mi vôbec chýbať nebude, amen.

fido # KafuFuve43
-
 62% ( 3 people voted )
+
2013-12-17 16:54:08 5b942987

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

ŠTÁT JE AKO DEDIČNÝ HRIECH


ŠTÁT JE AKO DEDIČNÝ HRIECH
Nesie sa z generácie na generáciu tisícky rokov. Ten konštrukt, že silnejší mohol okradnúť slabšieho len pretože mohol, vytvoril systém vládcov a poddaných. Pri zmene systému z ...
AMERICKÉ VOLBY: JEDEN BOJ SKONČIL, DRUHÝ ZAČÍNÁ
Francouzský president hrozí národům, které volí „krajně pravicové“ politiky, „suspendováním“
Nepracujeme pre štát

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0718 s
handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo